-

Dovolená Martinik s německou CK

Le François

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Le François a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na Martiniku v Karibiku mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Les trois Ilets

Ilustrační foto
Dovolená v resortu Les trois Ilets s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na Martinik v Karibiku létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Sainte-Luce

Ilustrační foto
Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Sainte-Luce na Martiniku v Karibiku, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Kam jinam v Karibiku na dovolenou?

Martinik není jedinou oblastí, kde se dá v Karibiku s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Karibiku i na následující místa: Jamajka.