-

Dovolená Holguin s německou CK

Baconao

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Baconao a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty v Holguinu na Kubě mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Cayo Guillermo

Ilustrační foto
Dovolená v resortu Cayo Guillermo s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se do Holguinu na Kubě létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Cayo Santa Maria

Ilustrační foto
Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Cayo Santa Maria v Holguinu na Kubě, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Covarrubias

Ilustrační foto
Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Covarrubias v Holguinu patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si na Kubě dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Guardalavaca

Ilustrační foto
Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Guardalavaca s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře v Holguinu a turisté možnost letu na dovolenou na Kubu z blízkého letiště stále častěji využívají.

Marea Del Portillo

Ilustrační foto
Letní dovolená u šplouchajícího moře na Kubě je pro mnoho turistů naplněním představy o odpočinku. I to je důvodem, proč stále více cestovatelů odlétá za odpočinkem do prázninového resortu Marea Del Portillo v Holguinu s německou cestovní kanceláří z některého z blízkých letišť u našich sousedů.

Ostrov Cayo Coco

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku ostrov Cayo Coco a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty v Holguinu na Kubě mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Ostrov Cayo Ensenachos

Ilustrační foto
Dovolená v resortu ostrov Cayo Ensenachos s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se do Holguinu na Kubě létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Playa Yuraguanal

Ilustrační foto
Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Playa Yuraguanal v Holguinu na Kubě, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Santa Lucia

Ilustrační foto
Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Santa Lucia v Holguinu patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si na Kubě dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Santiago De Cuba

Ilustrační foto
Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Santiago De Cuba s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře v Holguinu a turisté možnost letu na dovolenou na Kubu z blízkého letiště stále častěji využívají.

Dovolená Holguin - informace

Holguin je městem a zároveň provincií v jihovýchodní části ostrova Kuba a již několik desetiletí patří mezi nejnavštěvovanější kubánská letoviska. Dovolená zde je naplněním představ o dovolené v Karibiku a přitom nejde o tak rušné letovisko, jakými je například hlavní město Kuby Havana. I tak má ale Holguin turistům, kteří se v této části Kuby rozhodli prožít svoji dovolenou, co nabídnout.

Dovolená Holguin - fotografie

Dovolená v Holguinu by se dala charakterizovat jako čas plný zábavy, trávení zaslouženého času odpočinku na krásných písečných plážích u průzračně čistého moře a také možnost poznávání spousty netradičních míst v blízkém i vzdáleném okolí.

Holguin je typickou karibskou destinací a dovolená v této části Kuby se bude nést ve znamení příjemně vysokých teplot a to nejen vzduchu, ale i přilehlého moře. Povrch zdejších pláží tvoří nejčastěji bílý jemný písek a jsou lemovány palmový háji. Moře podél pobřeží je, stejně jako v dalších místech v Karibiku, azurově modré a je ideálním místem pro šnorchlování a potápění.

Dovolená Holguin - fotografie

Oblíbená je dovolená v Holguinu také mezi potápěči, neboť podobně jako v dalších karibských letoviscích, je i tady moře čisté a u pobřeží se jen pár metrů pod hladinou nacházejí korálové útesy. Ty jsou útočištěm pro stovky druhů pestrobarevných rybek a pro vyznavače přístrojové potápění a šnorchlování představují učiněný ráj.

Holguin má co nabídnout také turistům se zájmem o architekturu a poznávání kultury navštívené země. Dovolená v Holguinu tak nemusí nutně znamenat jen lenošení na pláži a opalování se v horkých paprscích karibského slunce, ale turisté se též mohou vydat poznáním historie města. K návštěvě zvou hned dva zdejší kostely a také je možné navštívit staré indiánské pohřebiště. To zde začalo sloužit svému účelu už v 15. století a pro milovníky historie býva jeho prohlídka nezapomenutelným zážitkem.

Dovolená Holguin - fotografie

V Holguinu se bude dovolená líbit rodinám s dětmi, neboť kromě možností koupání na zdejších plážích s mírným vstupem do moře mohou rodiče s dětmi navštívit také akvárium Bahia de Naranjo, kde si mohou jeho návštěvníci zaplavat s ochočenými delfíny.

Holguin také někdy bývá nazýván městem parků, protože velkou část jeho území zabírají rozsáhlé zelené plochy. Zajímavostí je i skutečnost, že dříve v provincii Holguin vyrůstal na statku svých rodičů kubánský revolucionář Fidel Castro.

Kam jinam na Kubě na dovolenou?

Holguin není jedinou oblastí, kde se dá na Kubě s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou na Kubu i na následující místa: Varadero a Havana.

Další sekce katalogu Holguin

Zájezdy se slevou na poslední chvíli do Holguinu, které jsou právě teď v nabídce, jsou k nalezení v sekci last minute Holguin.