-

Dovolená Ibiza s německou CK

Cala Gracio

Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Cala Gracio a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na Ibize na Mallorce, Menorce nebo Ibize mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Es Canyar (Es Cana)

Dovolená v resortu Es Canyar (Es Cana) s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na Ibizu na Mallorce, Menorce nebo Ibize létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Figueretas

Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Figueretas na Ibize na Mallorce, Menorce nebo Ibize, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Playa De Es Figueral

Ilustrační foto
Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Playa De Es Figueral na Ibize patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si na Mallorce, Menorce nebo Ibize dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Playa D' En Bossa

Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Playa D' En Bossa s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře na Ibize a turisté možnost letu na dovolenou na Mallorcu, Menorcu nebo Ibizu z blízkého letiště stále častěji využívají.

Playa Talamanca

Letní dovolená u šplouchajícího moře na Mallorce, Menorce nebo Ibize je pro mnoho turistů naplněním představy o odpočinku. I to je důvodem, proč stále více cestovatelů odlétá za odpočinkem do prázninového resortu Playa Talamanca na Ibize s německou cestovní kanceláří z některého z blízkých letišť u našich sousedů.

Portinatx

Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Portinatx a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na Ibize na Mallorce, Menorce nebo Ibize mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

San Antonio (San Antoni De Portmany)

Dovolená v resortu San Antonio (San Antoni De Portmany) s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na Ibizu na Mallorce, Menorce nebo Ibize létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Santa Eularia (Santa Eulalia)

Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Santa Eularia (Santa Eulalia) na Ibize na Mallorce, Menorce nebo Ibize, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Sant Josep de sa Talaia

Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Sant Josep de sa Talaia na Ibize patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si na Mallorce, Menorce nebo Ibize dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Dovolená Ibiza - informace

Na půli cesty mezi ostrovem Mallorca a španělským Benidormem se nachází známý baleárský ostrov Ibiza. A stejně jako další ostrovy Baleár, i Ibiza nabízí svým návštěvníkům jedinečné pláže, průzračně čistou vodu v moři, četné přírodní krásy, jedinečnou architekturu, dostatek sportovního vyžití a v neposlední řadě i spoustu zábavy.

Dovolená Ibiza - fotografie

Co do velikosti je třetím největším z Baleárského souostroví po Mallorce a Menorce. Ostrov má velmi členité pobřeží a jeho délka přesahuje 200 kilometrů. Hornatému reliéfů vévodí hora Sa Talaia, která dosahuje nadmořské výšky 475 metrů a je z ní krásný výhled do okolí.

Dovolená na Ibize je mezi turisty nejen z Evropy oblíbená kvůli charakteru jejího pobřeží. Skalnaté útesy od sebe oddělují malé a romantické písečné pláže, na kterých mají turisté dostatek soukromí. Zdejší písečné zálivy se nazývají callas a na celé Ibize je jich možné napočítat několik stovek.

Dovolená Ibiza - fotografie

Ibiza je také ze všech Baleárských ostrovů nejvíce zelená a zalesněná. Vzhledem k subtropickému podnebí a dostatku srážek během zimního období se zde daří nejen borovicím, které dali název Pytyuským a tedy Borovicovým ostrovům, jejichž je Ibiza součástí, ale také palmám a dalším dřevinám. Průměrné roční teploty se na Ibize pohybují těsně pod dvaceti stupni Celsia, takže dovolená tady zaručuje příjemné a teplé počasí po celou dobu pobytu.

I když se první náznaky cestovního ruchu na Ibize datují do třicátých let 20. století, skutečný rozvoj turistiky začal až teprve začátkem let sedmdesátých. To se na ostrově začaly budovat první hotely a její letoviska se stávala známými. Postupem času se pak dopracovala do situace, ve které je dnes, kdy je dovolená na tomto ostrově nejen mezi Evropany velmi oblíbená a turistika představuje bezmála 100% příjmů zdejší ekonomiky. I když jde v případě Ibizy o poměrně malý ostrov, ročně na něj přilétá či připlouvá téměř milion a půl turistů.

Dovolená Ibiza - fotografie

Mezi mladší generací má dovolená na ostrově Ibiza jednoznačně pověst nekonečné zábavy, která žádném případě nekončí se západem slunce. Na této pověsti začal ostrov pracovat již v šedesátých letech minulého století, kdy se stal centrem evropského hnutí hippies. V současnosti patří k nejvyhledávanějším prázdninovým destinacím pro příznivce elektronické a taneční hudby a na ostrově se nacházejí světoznámé diskotéky, ke kterým patří například Space a Pacha nebo kluby Privilege či Amnesia. Zejména během letní sezóny se pak zábava často odehrává i na samotných plážích.

Zaměření Ibizy na mladou generaci a hudbu však neznamená, že by zde nemohli prožít příjemný čas odpočinku i jiní turisté. Dovolená na Baleárském ostrově Ibiza totiž nabízí každému něco. Vedle již zmiňovaných romantických zálivů a malých pláží, které jsou vyhlášené zejména mezi příznivci naturismu, nabízí spoustu zajímavých míst i ostrovní vnitrozemí. Za návštěvu určitě stojí chrám bohyně Tanit, jehož vznik se datuje do doby více než 500 let před naším letopočtem. Za oblíbený turistický cíl pak platí také ostrov Isla de es Vedra západně od ostrova Ibiza, který obklopuje silné magnetické pole.

Dovolená Ibiza - fotografie

Dovolená na Ibize se bude líbit i rodinám s dětmi, které zde najdou hned několik klidnějších letovisek, zaměřených na rodinnou dovolenou. K takovým letoviskům patří například Santa Eularia des Riu na východním pobřeží ostrova nebo Cala Portinatx v severní části Ibizy.

Jen asi 10 kilometrů jižním směrem leží menší ostrov Formentera, kam je možné se dostat pouze lodí z Ibizy, neboť Formentera nemá své vlastní letiště. Jelikož je tento ostrov navštěvován turisty jen velmi málo, jedná se o skutečnou oázu klidu se spoustou možností ke koupání na sněhobílých plážích. Oblíbeným dopravním prostředkem po ostrově jsou kola a tak si tady jeho návštěvníci užijí skutečného klidu a pohody.

Kam jinam na Mallorce, Menorce nebo Ibize na dovolenou?

Ibiza není jedinou oblastí, kde se dá na Mallorce, Menorce nebo Ibize s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou na Mallorcu, Menorcu nebo Ibizu i na následující místa: Mallorca, Menorca.