-

Dovolená Mallorca s německou CK

Alcudia

Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Alcudia a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na Mallorce na Mallorce, Menorce nebo Ibize mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Badia De Pollenca

Dovolená v resortu Badia De Pollenca s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na Mallorcu na Mallorce, Menorce nebo Ibize létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Banyalbufar

Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Banyalbufar na Mallorce na Mallorce, Menorce nebo Ibize, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Cabo Regana

Ilustrační foto
Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Cabo Regana na Mallorce patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si na Mallorce, Menorce nebo Ibize dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Cala Bona

Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Cala Bona s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře na Mallorce a turisté možnost letu na dovolenou na Mallorcu, Menorcu nebo Ibizu z blízkého letiště stále častěji využívají.

Cala Canyamel

Ilustrační foto
Letní dovolená u šplouchajícího moře na Mallorce, Menorce nebo Ibize je pro mnoho turistů naplněním představy o odpočinku. I to je důvodem, proč stále více cestovatelů odlétá za odpočinkem do prázninového resortu Cala Canyamel na Mallorce s německou cestovní kanceláří z některého z blízkých letišť u našich sousedů.

Cala d'Or

Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Cala d'Or a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na Mallorce na Mallorce, Menorce nebo Ibize mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Cala Mezquida

Dovolená v resortu Cala Mezquida s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na Mallorcu na Mallorce, Menorce nebo Ibize létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Cala Millor

Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Cala Millor na Mallorce na Mallorce, Menorce nebo Ibize, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Cala Mondrago

Ilustrační foto
Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Cala Mondrago na Mallorce patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si na Mallorce, Menorce nebo Ibize dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Cala Ratjada

Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Cala Ratjada s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře na Mallorce a turisté možnost letu na dovolenou na Mallorcu, Menorcu nebo Ibizu z blízkého letiště stále častěji využívají.

Cala San Vicente

Letní dovolená u šplouchajícího moře na Mallorce, Menorce nebo Ibize je pro mnoho turistů naplněním představy o odpočinku. I to je důvodem, proč stále více cestovatelů odlétá za odpočinkem do prázninového resortu Cala San Vicente na Mallorce s německou cestovní kanceláří z některého z blízkých letišť u našich sousedů.

Calas De Mallorca

Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Calas De Mallorca a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na Mallorce na Mallorce, Menorce nebo Ibize mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Cala Vinas

Ilustrační foto
Dovolená v resortu Cala Vinas s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na Mallorcu na Mallorce, Menorce nebo Ibize létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Camp De Mar

Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Camp De Mar na Mallorce na Mallorce, Menorce nebo Ibize, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Can Pastilla

Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Can Pastilla na Mallorce patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si na Mallorce, Menorce nebo Ibize dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Can Picafort

Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Can Picafort s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře na Mallorce a turisté možnost letu na dovolenou na Mallorcu, Menorcu nebo Ibizu z blízkého letiště stále častěji využívají.

Colonia De Sant Jordi

Letní dovolená u šplouchajícího moře na Mallorce, Menorce nebo Ibize je pro mnoho turistů naplněním představy o odpočinku. I to je důvodem, proč stále více cestovatelů odlétá za odpočinkem do prázninového resortu Colonia De Sant Jordi na Mallorce s německou cestovní kanceláří z některého z blízkých letišť u našich sousedů.

Costa De Los Pinos

Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Costa De Los Pinos a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na Mallorce na Mallorce, Menorce nebo Ibize mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Costa D' En Blanes

Dovolená v resortu Costa D' En Blanes s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na Mallorcu na Mallorce, Menorce nebo Ibize létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Font De Sa Cala

Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Font De Sa Cala na Mallorce na Mallorce, Menorce nebo Ibize, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Llucmajor

Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Llucmajor na Mallorce patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si na Mallorce, Menorce nebo Ibize dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Paguera

Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Paguera s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře na Mallorce a turisté možnost letu na dovolenou na Mallorcu, Menorcu nebo Ibizu z blízkého letiště stále častěji využívají.

Palma De Mallorca

Letní dovolená u šplouchajícího moře na Mallorce, Menorce nebo Ibize je pro mnoho turistů naplněním představy o odpočinku. I to je důvodem, proč stále více cestovatelů odlétá za odpočinkem do prázninového resortu Palma De Mallorca na Mallorce s německou cestovní kanceláří z některého z blízkých letišť u našich sousedů.

Palma Nova

Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Palma Nova a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na Mallorce na Mallorce, Menorce nebo Ibize mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Playa De Muro

Dovolená v resortu Playa De Muro s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na Mallorcu na Mallorce, Menorce nebo Ibize létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Playa De Palma

Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Playa De Palma na Mallorce na Mallorce, Menorce nebo Ibize, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Port De Soller

Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Port De Soller na Mallorce patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si na Mallorce, Menorce nebo Ibize dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Portocolom

Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Portocolom s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře na Mallorce a turisté možnost letu na dovolenou na Mallorcu, Menorcu nebo Ibizu z blízkého letiště stále častěji využívají.

Porto Cristo

Letní dovolená u šplouchajícího moře na Mallorce, Menorce nebo Ibize je pro mnoho turistů naplněním představy o odpočinku. I to je důvodem, proč stále více cestovatelů odlétá za odpočinkem do prázninového resortu Porto Cristo na Mallorce s německou cestovní kanceláří z některého z blízkých letišť u našich sousedů.

Porto Petro

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Porto Petro a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na Mallorce na Mallorce, Menorce nebo Ibize mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Sa Coma

Dovolená v resortu Sa Coma s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na Mallorcu na Mallorce, Menorce nebo Ibize létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Santa Ponsa

Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Santa Ponsa na Mallorce na Mallorce, Menorce nebo Ibize, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

S' Arenal

Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu S' Arenal na Mallorce patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si na Mallorce, Menorce nebo Ibize dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Soller

Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Soller s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře na Mallorce a turisté možnost letu na dovolenou na Mallorcu, Menorcu nebo Ibizu z blízkého letiště stále častěji využívají.

Son Servera

Letní dovolená u šplouchajícího moře na Mallorce, Menorce nebo Ibize je pro mnoho turistů naplněním představy o odpočinku. I to je důvodem, proč stále více cestovatelů odlétá za odpočinkem do prázninového resortu Son Servera na Mallorce s německou cestovní kanceláří z některého z blízkých letišť u našich sousedů.

Son Vida

Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Son Vida a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na Mallorce na Mallorce, Menorce nebo Ibize mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Dovolená Mallorca - informace

Mallorca je největším z Baleárských ostrovů, které politicky spadají pod Španělsko a současně je ostrov Mallorca největším španělským ostrovem. Trvale na něm žije asi jeden milion obyvatel a hlavním městem je Palma de Mallorca. Město leží v zálivu Badia de Palma na jihozápadním pobřeží ostrova a je také největším přístavem ostrova.

Dovolená Mallorca - fotografie

Dovolená na Mallorce patří mezi turisty z celé Evropy k velmi oblíbené a zdaleka nejvíce jejích návštěvníků pochází z Německa. Čeští turisté si Mallorcu už také poměrně oblíbili a dovolená na největším z Baleárských ostrovů je i mezi Čechy populární. Důvody obliby Mallorky mezi turisty jsou velmi podobné jako u dalších ostrovů v Středozemním moři, ke kterým patří například nedaleká Ibiza, Malta nebo řecká Kréta či Kypr. Podél pobřeží ostrova se rozprostírají krásné pláže s povrchem z jemného písku, mořská voda u nich je velmi čistá a průzračná a pobřeží ostrova lemuje nádherná ostrovní příroda. Vzhledem k podnebí, které na Mallorce panuje, je tady letní dovolená zárukou stálého a slunečného počasí, stejně jako příjemně prohřátého moře.

Ani aktivní jedinci se nebudou v průběhu pobytu na ostrově nudit, neboť zde budou mít celou řadu příležitostí pro provozování svých oblíbených sportů a aktivit. K nejoblíbenějším činnostem na ostrově patří pěší turistika, horolezectví anebo cyklistika. Na plážích se mohou návštěvníci ostrova Mallorca věnovat šnorchlování, potápění a vodním sportům, jako je windsurfing, jízda na vodních lyžích či skútrech, nebo let na padáku taženým motorovým člunem. Letní dovolená u moře na Mallorce tak rozhodně nebude patřit k nudně prožitému času volna a odpočinku.

Dovolená Mallorca - fotografie

Za návštěvu během pobytu na ostrově určitě stojí jeho hlavní město Palma de Mallorca. Nejvýznamnější památkou v Palmě je katedrála La Seu, která se začala stavět již v první polovině 13. století. Dokončena ovšem byla až o dalších 250 let později. Nachází se na místě původní arabské mešity a ke stavbě byly údajně použity kameny z tohoto arabského svatostánku. Jde o skutečně impozantní budovu, která má na výšku téměř 60 metrů a interiér katedrály je osvětlen slunečním světlem, procházejícím skrze obrovská kruhová mozaiková okna.

Asi nejznámějším letoviskem na Mallorce je El Arenal, nacházející se nachází na opačné straně zálivu Badia de Palma než leží hlavní město ostrova. Jde o velmi moderní a živé letovisko, kde najdou jeho návštěvníci vedle celé řady moderních ubytovacích zařízení také spoustu restaurací, kaváren, barů a obchodů s nejrůznějším zbožím. Nechybí samozřejmě ani diskotéky, noční kluby a další zábavní podniky, které otevírají až po setmění. Dovolená v El Arenalu tak bude sedět těm jedincům, kteří se chtějí bavit i po západu slunce. Rodiny se dětmi zase mají možnost navštívit zdejší aquapark, který patří k vůbec největším na světě.

Dovolená Mallorca - fotografie

Sever Mallorky pak reprezentuje letovisko Alcudia. To je situováno na poloostrově Cap de Pinar v zálivu Badia d'Alcudia. Většina hotelů byla postavená nedaleko historického jádra městečka v blízkosti zdejšího přístavu a turisté se tady mohou koupat na asi 10 kilometrů dlouhé pláži, která je lemována vzrostlými palmami. Dovolená v letovisku Alcudia je vhodná i pro milovníky vodních a plážových sportů, neboť ti si zde budou moci v písku pláže zahrát plážový volejbal a na připravený hřištích tenis nebo squash. Kdo bude mít zájem, může zajít do zdejšího aquaparku.

Na západním pobřeží ostrova se nachází letovisko Santa Ponca, jež leží asi 15 kilometrů západním směrem od hlavního města na břehu zálivu Ensenada de Santa Ponca. Dovolená v tomto letovisku patří spíše ke klidnějším, neboť letovisko není nijak rozsáhlé. Turisté si tady mohou užívat slunce a moře na příjemné písečné pláže s mírným vstupem do vody. Pláž ohraničují skalní útesy a je vhodná i pro rodinnou dovolenou. V příjemném městečku je k dispozici několik obchodů a obchůdků, stejně jako pár příjemných restaurací a kaváren.

Dovolená Mallorca - fotografie

Naproti přes záliv od letoviska Santa Ponca se rozkládá vesnička Peguera. Její návštěvníci tady mají k dispozici hned tři pláže v menších zátokách s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Podél hlavní ulice v městečku je v provozu spousta restaurací, kaváren a obchodů a dovolená v Pegueře patří spíše ke klidným a pohodovým zážitkům.

Kam jinam na Mallorce, Menorce nebo Ibize na dovolenou?

Mallorca není jedinou oblastí, kde se dá na Mallorce, Menorce nebo Ibize s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou na Mallorcu, Menorcu nebo Ibizu i na následující místa: Ibiza, Menorca.

Doplňující informace k dovolené na Mallorce

Ostrov Mallorca je častou volbou pro letní dovolenou. Jaké jsou atuální teploty na tomto ostrově můžete zjistit v předpovědi počasí pro Mallorcu. Tento největší baleárský ostrov láká turisty svou rozmanitostí. Skalnatá pobřeží střídají pozvolna se svažující nádherné a dlouhé písčité pláže. Mezi skalisky narázíte na mnoho překrásných zátok, které slibují úžasný klid. Perfektní vyžití nabízí také sportovně založeným turistům a dětem. Pokud uvažujete o strávení dovolené na Mallorce, nabízíme vám stránky s informacemi o tomto pozoruhodném ostrově. Zde máte možnost dozvědět se, jaká zajímavá místa můžete navštívit, jaké pláže jsou ty nejkrásnější a které letovisko bude vyhovovat vašim potřebám. Stránky věnované ostrovu Mallorca vám poskytnou spoustu cenných rad a informací.

Mallorca patří již řadu let mezi vyhlášené destinace, kde turisté rádi tráví dovolenou. Napadlo vás ale někdy, že byste mohli, místo koupání se v moři nebo opalování se na plážích, tento ostrov poznat také z jiného pohledu? K tomu jsou nejvhodnější poznávací zájezdy. Několikadenní putování po významných městech a místech vám ukáží ostrov z úplně jiné perspektivy. Procházky po romantických městečkách Soller či Port de Soller, krása pohoří Serra de Tramuntana při vysokohorské turistice a samozřejmě také návštěva nejznámějších historických památek, jakou je například klášter Lluc, ve vás zanechají jen samé příjemné zážitky. Poznávací zájezdy se staly doplňkem zájezdů pobytových. Je mnoho návštěvníků, kteří touží i poznávat krásy míst, kde se nacházejí. Pokud se mezi ně řadíte i vy, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů za poznáním ostrova Mallorca a věříme, že si vyberete.

Další sekce katalogu Mallorca

Zájezdy se slevou na poslední chvíli na Mallorcu, které jsou právě teď v nabídce, jsou k nalezení v sekci last minute Mallorca.