-

Dovolená Chalkidiki s německou CK

Afitos

Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Afitos a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na Chalkidiki v Řecku mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Chanioti

Dovolená v resortu Chanioti s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na Chalkidiki v Řecku létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Kallithea

Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Kallithea na Chalkidiki v Řecku, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Metamorfosis

Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Metamorfosis na Chalkidiki patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si v Řecku dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Nea Moudania

Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Nea Moudania s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře na Chalkidiki a turisté možnost letu na dovolenou do Řecka z blízkého letiště stále častěji využívají.

Nea Potidea

Letní dovolená u šplouchajícího moře v Řecku je pro mnoho turistů naplněním představy o odpočinku. I to je důvodem, proč stále více cestovatelů odlétá za odpočinkem do prázninového resortu Nea Potidea na Chalkidiki s německou cestovní kanceláří z některého z blízkých letišť u našich sousedů.

Neos Marmaras

Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Neos Marmaras a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na Chalkidiki v Řecku mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Nikiti

Dovolená v resortu Nikiti s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na Chalkidiki v Řecku létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Possidi

Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Possidi na Chalkidiki v Řecku, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Sani

Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Sani na Chalkidiki patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si v Řecku dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Siviri

Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Siviri s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře na Chalkidiki a turisté možnost letu na dovolenou do Řecka z blízkého letiště stále častěji využívají.

Dovolená Chalkidiki - informace

Abyste se dostali na Chalkidiki, musíte jet autem, taxíkem nebo autobusem. Cesta letadlem není možná, jelikož na poloostrově není veřejné letiště. Ze správního hlediska patří Chalkidiki k oblasti Centrální Makedonie. Poloostrov o rozloze 2918 km² leží jižně od města Soluň a svým tvarem připomíná ruku se třemi prsty. Těmito prsty jsou myšleny poloostrovy Kassandra, Sithonia a Athos. Pokud se zajímáte o řeckou mytologii, určitě se vám v souvislosti s Chalkidiki vybaví i termín Poseidonův trojzubec. Turisté si volí Chalkidiki jako své místo dovolené zejména pro jeho zlatavé pláže a krásnou přírodu.

Dovolená Chalkidiki - fotografie

Na severu se nachází poloostrov Kassandra, který je tvořen samými rovinami a pro který je typické zemědělství. Jen na jihu se tyčí kopce. Poloostrov Sithonia je mnohem hornatější než Kassandra. Kromě toho je obklopen velmi strmým pobřežím, k jehož odlehlým zátokám se dostanete jen s velkými obtížemi. V centru tohoto poloostrova se nachází přírodní přístav Porto Koufo. Poslední částí Chalkidiki je poloostrov Athos, který se svými 2033 m převyšuje všechny části Chalkidiki. Athos je asi nejslavnější oblastí poloostrova, jelikož se jedná o samostatnou Mnišskou republiku. K Chalkidiki navíc patří řada ostrovů. Pokud se sem vydáte na dovolenou, bude se vám tu určitě líbit. Nejen z toho důvodu, že pláže byly vyznamenány modrou vlajkou EU.

Kam jinam v Řecku na dovolenou?

Chalkidiki není jedinou oblastí, kde se dá v Řecku s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Řecka i na následující místa: Olympská riviéra, Peloponés.

Další sekce katalogu Chalkidiki

Zájezdy se slevou na poslední chvíli na Chalkidiki, které jsou právě teď v nabídce, jsou k nalezení v sekci last minute Chalkidiki.