-

Dovolená Costa del Sol s německou CK

Almunecar

Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Almunecar a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na Costě del Sol ve Španělsku mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Benalmadena Costa

Dovolená v resortu Benalmadena Costa s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na Costu del Sol ve Španělsku létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Estepona

Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Estepona na Costě del Sol ve Španělsku, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Marbella

Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Marbella na Costě del Sol patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si ve Španělsku dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Novo Sancti Petri

Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Novo Sancti Petri s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře na Costě del Sol a turisté možnost letu na dovolenou do Španělska z blízkého letiště stále častěji využívají.

Torremolinos

Letní dovolená u šplouchajícího moře ve Španělsku je pro mnoho turistů naplněním představy o odpočinku. I to je důvodem, proč stále více cestovatelů odlétá za odpočinkem do prázninového resortu Torremolinos na Costě del Sol s německou cestovní kanceláří z některého z blízkých letišť u našich sousedů.

Torrox

Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Torrox a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na Costě del Sol ve Španělsku mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Dovolená Costa del Sol - informace

Pobřeží slunce, ve španělštině Costa del Sol, leží na jihu Španělska. Na východě sousedí s prázdninovou oblasti Costa Tropical a na západě je odděleno Gibraltarskou úžinou od Costa de la Luz. Celá oblasti má na délku více než 300 kilometrů a táhne se od Gibraltaru podél břehů provincie Malaga až k hranicím Granady, kde na ni navazuje Costa Tropical. Turisticky jde o jednu z nejnavštěvovanějších oblastí Španělska a právem patří již mnoho let mezi často vyhledávané španělské letní destinace. Dovolená u moře na Pobřeží slunce v jižním kontinentálním Španělsku je populární i mezi turisty z České republiky.

Dovolená Costa del Sol - fotografie

Letoviska podél Pobřeží slunce spadají na západě pod provincii Cádiz a většina je pak součástí již zmiňované Malagy. Podnebí v tomto regionu je subtropické a turisté si tady mohou užívat až 320 slunečních dnů v roce. Dovolená na jihu Španělska tak není vázána pouze na letní období a turisté, přijíždějící nebo přilétající během zimy zdejších letovisek se tady určitě zahřejí. Zatímco v srdci Evropy leží sněhová pokrývka, na Pobřeží slunce se jeho návštěvníci procházejí v krátkých kalhotách a tričkách. Příhodné podnebí tady umožňuje takřka nepřetržitou turistickou sezónu po celý rok. Díky vzrůstajícímu zájmu o tuto oblast tady byly od šedesátých let 20. století podél pobřeží postaveny četné hotelové komplexy a dokonce i golfové kluby.

Mnoho míst a letovisek na Costa del Sol je světově známých a každý si zde najde to své, po čem touží. Dovolená v prázdninových střediscích Slunečného pobřeží tak nebude nudná ani pro jedince, kteří se chtějí bavit nejen přes den, ale i po setmění, a stejně tak pro ty, kteří mají rádi klid a preferují dovolenou v menších letoviscích stranou od masové turistiky.

Dovolená Costa del Sol - fotografie

Tak například lokalita Marbella je místem, které každému připomene mezinárodní smetánku a divoké párty, jež se zde konaly již v sedmdesátých letech 20. století. Proto pokud na dovolené vyhledáváte rušný noční život, je Marbella správnou volbou. Mezi další turisticky zajímavá a známá centra na Costa del Sol patří také Benalmadena, která se díky nejlepšímu sportovnímu přístavu na světě stává dějištěm závodů regat a její návštěvníci se zájmem o plachtařský sport se mohou kochat pohledem na luxusní jachty a moderní závodní plachetnice.

Letovisko Nerja, u něhož se nacházejí známé jeskyně Cuevas de Nerja s nástěnnými malbami z doby paleolitu, nebo méně známější San Pedro de Alcantara, Torre del Mar aMijas jsou dalšími místy, které by měli turisté, jejichž dovolená neznamená prožít dny volna a odpočinku lenošením na prohřátých středomořských plážích, určitě navštívit.

Dovolená Costa del Sol - fotografie

Do této oblasti na jihu Španělska však nevábí návštěvníky jen překrásné pláže a rušný noční život, ale také hory. Putování k místům s nádherným výhledem, kde je možné dohlédnout daleko do vod Středozemnho moře a za slunečného počasí dokonce až k africkým břehům, se stane zážitkem, který zůstává dlouho v paměti. Pozornosti by neměla uniknout ani bohatá fauna a flóra tohoto regionu.

Kam jinam ve Španělsku na dovolenou?

Costa del Sol není jedinou oblastí, kde se dá ve Španělsku s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Španělska i na následující místa: Costa de la Luz.

Další sekce katalogu Costa del Sol

Zájezdy se slevou na poslední chvíli na Costu del Sol, které jsou právě teď v nabídce, jsou k nalezení v sekci last minute Costa del Sol.