-

Dovolená Kostarika s německou CK

Kostarika

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Kostarika a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty v Kostarice ve Střední Americe mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Manuel Antonio (Quepos)

Ilustrační foto
Dovolená v resortu Manuel Antonio (Quepos) s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se do Kostariky ve Střední Americe létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Playa Conchal

Ilustrační foto
Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Playa Conchal v Kostarice ve Střední Americe, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Playa Langusta

Ilustrační foto
Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Playa Langusta v Kostarice patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si ve Střední Americe dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Playa Tambor

Ilustrační foto
Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Playa Tambor s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře v Kostarice a turisté možnost letu na dovolenou do Střední Ameriky z blízkého letiště stále častěji využívají.

Puntarenas

Ilustrační foto
Letní dovolená u šplouchajícího moře ve Střední Americe je pro mnoho turistů naplněním představy o odpočinku. I to je důvodem, proč stále více cestovatelů odlétá za odpočinkem do prázninového resortu Puntarenas v Kostarice s německou cestovní kanceláří z některého z blízkých letišť u našich sousedů.

San Jose

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku San Jose a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty v Kostarice ve Střední Americe mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Kam jinam ve Střední Americe na dovolenou?

Kostarika není jedinou oblastí, kde se dá ve Střední Americe s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Střední Ameriky i na následující místa: Panama, Yucatan, Cancun.