-

Dovolená Panama s německou CK

Panama

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Panama a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty v Panamě ve Střední Americe mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Panama město

Ilustrační foto
Dovolená v resortu Panama město s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se do Panamy ve Střední Americe létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Playa Bonita

Ilustrační foto
Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Playa Bonita v Panamě ve Střední Americe, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Kam jinam ve Střední Americe na dovolenou?

Panama není jedinou oblastí, kde se dá ve Střední Americe s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Střední Ameriky i na následující místa: Kostarika, Yucatan, Cancun.