-

Dovolená Yucatan, Cancun s německou CK

Akumal

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Akumal a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty v Yucatanu, nebo v Cancunu ve Střední Americe mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Cancun

Ilustrační foto
Dovolená v resortu Cancun s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se do Yucatanu, nebo do Cancunu ve Střední Americe létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Playa Del Carmen

Ilustrační foto
Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Playa Del Carmen v Yucatanu, nebo v Cancunu ve Střední Americe, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Puerto Aventuras

Ilustrační foto
Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Puerto Aventuras v Yucatanu, nebo v Cancunu patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si ve Střední Americe dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Puerto Morelos

Ilustrační foto
Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Puerto Morelos s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře v Yucatanu, nebo v Cancunu a turisté možnost letu na dovolenou do Střední Ameriky z blízkého letiště stále častěji využívají.

Yucatan a Cancun

Ilustrační foto
Letní dovolená u šplouchajícího moře ve Střední Americe je pro mnoho turistů naplněním představy o odpočinku. I to je důvodem, proč stále více cestovatelů odlétá za odpočinkem do prázninového resortu Yucatan a Cancun v Yucatanu, nebo v Cancunu s německou cestovní kanceláří z některého z blízkých letišť u našich sousedů.

Dovolená Yucatan, Cancun - informace

V cestovním průvodci Mexiko z roku 1999 je mexický poloostrov popsán takto: Pokud se mapa Mexika podobá rybářskému háčku, potom je Yucatán návnada, která již přivábila davy turistů. Jestliže jedou cestovatelé do Mexika, dovolenou skutečně stráví převážně na jižním poloostrově, jehož východní pobřeží zasahuje až do Karibského moře. Yucatán se skládá ze tří spolkových zemí: Campeche, Yucatán a Quintana Roo. Nejvíce letovisek najdete v posledním jmenovaném státu na riviéře Maya, pobřežním pásu mezi severním Cancúnem a jižním Tulumem.

Za svou oblibu vděčí Yucatán rajským plážím, jež jsou lemovány tyrkysově modrým mořem a tropickými palmami. Stranou velkých turistických center na riviéře Maya najdete ještě spoustu zapomenutých pláží, na kterých si budete připadat jako na opuštěném ostrově. Za nimi se rozprostírají tropické lesy, v nichž se ukrývají stará mayská města.

Můžete si zaplatit zájezd u cestovní kanceláře, nebo podniknout cestu sami na vlastní náklady. V případě první varianty vám bude dobře na riviéře Maya, ve druhém případě se vyplatí půjčit si auto a poznat zajímavosti Yucatánu na vlastní pěst. Na tomto území toho objevíte opravdu hodně: na příklad staré mayské město Chichén Itzá. Milovníky přírody okouzlí hlavně svět exotických rostlin a zvířat. Potápěči zase mohou objevit jedinečný vodní svět podél pobřeží. Většina zahraničních turistů začíná dovolenou na letišti v Cancúnu, odkud se vydávají za poznáním tropického ostrova. My začneme ve slavném letovisku na riviéře Maya.

Letovisko Cancún na severním pobřeží bylo založeno teprve na počátku 70. let, když počítačová analýza město zvolila za jedno z nejlepších míst v celém Mexiku. První hotel byl otevřen v roce 1972 a další měly brzy následovat. Ty nejlepší a nejhezčí stojí na bulváru Kukulcán, kde se nachází 50 velkých hotelových komplexů. Cancún je dodnes nesmírně oblíbený, jelikož město splní všechna přání, po kterých srdce cestovatelů – především Američanů – touží. Na Evropany ovšem letovisko, jež je silně ovlivněno Amerikou, občas působí příliš komerčním dojmem. Dalším záporem jsou někdy velmi vysoké ceny.

Tip: v centru města seženete zboží o něco levněji. Vyplatí se poznávat město na vlastní pěst, protože autobusová síť je velmi dobrá. Jezdí často, a i když se nedomluvíte španělsky, autobusem se dostanete tam, kam chcete. Přestože má Cancún i drobné nedostatky, jedná se o skvělé letovisko pro každého, kdo chce dovolenou trávit především na pláži. Pokud se začnete trochu nudit, v okolí Cancúnu je dost možností, kam se vydat na výlet.

Kam jinam ve Střední Americe na dovolenou?

Yucatan, Cancun není jedinou oblastí, kde se dá ve Střední Americe s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Střední Ameriky i na následující místa: Kostarika, Panama.

Další sekce katalogu Yucatan, Cancun

Zájezdy se slevou na poslední chvíli do Yucatanu, nebo do Cancunu, které jsou právě teď v nabídce, jsou k nalezení v sekci last minute Yucatan, Cancun.