-

Dovolená Khao Lak s německou CK

Bang Niang Beach

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Bang Niang Beach a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na Khao Laku v Thajsku mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Bangsak Beach

Ilustrační foto
Dovolená v resortu Bangsak Beach s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na Khao Lak v Thajsku létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Khao Lak

Ilustrační foto
Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Khao Lak na Khao Laku v Thajsku, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Khao Lak Sunset Beach

Ilustrační foto
Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Khao Lak Sunset Beach na Khao Laku patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si v Thajsku dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Khuk Khak Beach

Ilustrační foto
Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Khuk Khak Beach s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře na Khao Laku a turisté možnost letu na dovolenou do Thajska z blízkého letiště stále častěji využívají.

Nang Thong Beach

Ilustrační foto
Letní dovolená u šplouchajícího moře v Thajsku je pro mnoho turistů naplněním představy o odpočinku. I to je důvodem, proč stále více cestovatelů odlétá za odpočinkem do prázninového resortu Nang Thong Beach na Khao Laku s německou cestovní kanceláří z některého z blízkých letišť u našich sousedů.

Phang Nga

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Phang Nga a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na Khao Laku v Thajsku mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Kam jinam v Thajsku na dovolenou?

Khao Lak není jedinou oblastí, kde se dá v Thajsku s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Thajska i na následující místa: Bangkok a okolí, Hua Hin, Cha Am, Krabi, ostrov Koh Chang, ostrov Koh Samui, ostrov Koh Tao, ostrov Phuket, Pattaya.