-

Dovolená Khao Lak s německou CK

Bang Niang Beach

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Bang Niang Beach a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na Khao Laku v Thajsku mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Bangsak Beach

Ilustrační foto
Dovolená v resortu Bangsak Beach s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na Khao Lak v Thajsku létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Khao Lak

Ilustrační foto
Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Khao Lak na Khao Laku v Thajsku, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Khao Lak Sunset Beach

Ilustrační foto
Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Khao Lak Sunset Beach na Khao Laku patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si v Thajsku dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Khuk Khak Beach

Ilustrační foto
Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Khuk Khak Beach s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře na Khao Laku a turisté možnost letu na dovolenou do Thajska z blízkého letiště stále častěji využívají.

Nang Thong Beach

Ilustrační foto
Letní dovolená u šplouchajícího moře v Thajsku je pro mnoho turistů naplněním představy o odpočinku. I to je důvodem, proč stále více cestovatelů odlétá za odpočinkem do prázninového resortu Nang Thong Beach na Khao Laku s německou cestovní kanceláří z některého z blízkých letišť u našich sousedů.

Phang Nga

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Phang Nga a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na Khao Laku v Thajsku mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Kam jinam v Thajsku na dovolenou?

Khao Lak není jedinou oblastí, kde se dá v Thajsku s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Thajska i na následující místa: Bangkok a okolí, Hua Hin, Cha Am, Krabi, ostrov Koh Chang, ostrov Koh Samui, ostrov Koh Tao, ostrov Phuket, Pattaya.

Další sekce katalogu Khao Lak

Zájezdy se slevou na poslední chvíli na Khao Lak, které jsou právě teď v nabídce, jsou k nalezení v sekci last minute Khao Lak.