-

Dovolená Thajsko s německou CK

Bangkok a okolí

Prožijte v Bangkoku a okolí s německou CK příjemnou dovolenou a bezebytku si užijte zdejší prohřáté mořské pláže v Thajsku tak, abyste byli opět plni energie a ze zahraniční dovolené se vrátili s jedinečnými zážitky.

Hua Hin, Cha Am

Ilustrační foto
Pokud chcete, aby vaše dovolená s německou cestovní kanceláří byla plná horkého slunce, prohřátého moře, odpočinku pod slunečníky na písečných plážích a spousty dalších příjemných činností, vydejte se letadlem Hua - Hin, Cha - Am v Thajsku, kde si budete moci čas odpočinku bezezbytku vychutnat.

Khao Lak

Nasedněte jen kousek od českých hranic na letadlo a nechte se pohodlně a rychle dopravit německou cestovkou na Khao Lak v Thajsku, kde si budete moci na břehu prohřátého šumícího moře skvěle užívat zaslouženou letní dovolenou.

Krabi

Ilustrační foto
Letní dovolená, zajištěná jednou z významných německých cestovních kanceláří a strávená v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních v Krabi, určitě uspokojí všechny vaše požadavky a na čas, prožitý v Thajsku, budete bezpochyby vzpomínat jen v dobrém.

Ostrov Koh Chang

Ilustrační foto
Protože letecká doprava je stále populárnější, nasedněte i vy na blízkém zahraničním letišti na některé z letadel, mířících s turisty na ostrov Koh Chang v Thajsku a zjistěte, proč patří tato destinace nejen mezi německými turisty k jedněm z nejoblíbenějších.

Ostrov Koh Samui

Neobejde-li se letní dovolená u moře dle vašich představ bez lenošení a odpočinku na plážových lehátkách u moře či hotelového bazénu, pak je ostrov Koh Samui s německou cestovní kanceláří ideálním místem, kde si v Thajsku užijete dostatku klidu k relaxování.

Ostrov Koh Tao

Ilustrační foto
Prožijte na ostrově Koh Tao s německou CK příjemnou dovolenou a bezebytku si užijte zdejší prohřáté mořské pláže v Thajsku tak, abyste byli opět plni energie a ze zahraniční dovolené se vrátili s jedinečnými zážitky.

Ostrov Phuket

Pokud chcete, aby vaše dovolená s německou cestovní kanceláří byla plná horkého slunce, prohřátého moře, odpočinku pod slunečníky na písečných plážích a spousty dalších příjemných činností, vydejte se letadlem na ostrov Phuket v Thajsku, kde si budete moci čas odpočinku bezezbytku vychutnat.

Pattaya

Ilustrační foto
Nasedněte jen kousek od českých hranic na letadlo a nechte se pohodlně a rychle dopravit německou cestovkou do Pattaye v Thajsku, kde si budete moci na břehu prohřátého šumícího moře skvěle užívat zaslouženou letní dovolenou.