-

Dovolená ostrov Koh Samui s německou CK

Bo Phut Beach

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Bo Phut Beach a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na ostrově Ko Samui v Thajsku mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Chaweng Beach

Ilustrační foto
Dovolená v resortu Chaweng Beach s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na ostrov Ko Samui v Thajsku létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Chaweng Noi Beach

Ilustrační foto
Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Chaweng Noi Beach na ostrově Ko Samui v Thajsku, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Lamai Beach

Ilustrační foto
Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Lamai Beach na ostrově Ko Samui patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si v Thajsku dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Maenam Beach

Ilustrační foto
Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Maenam Beach s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře na ostrově Ko Samui a turisté možnost letu na dovolenou do Thajska z blízkého letiště stále častěji využívají.

Kam jinam v Thajsku na dovolenou?

Ostrov Koh Samui není jedinou oblastí, kde se dá v Thajsku s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Thajska i na následující místa: Bangkok a okolí, Hua Hin, Cha Am, Khao Lak, Krabi, ostrov Koh Chang, ostrov Koh Tao, ostrov Phuket, Pattaya.