-

Dovolená ostrov Phuket s německou CK

Bang Thao Beach

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Bang Thao Beach a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na ostrově Phuket v Thajsku mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Kamala Beach

Ilustrační foto
Dovolená v resortu Kamala Beach s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na ostrov Phuket v Thajsku létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Karon Beach (Karon Noi)

Ilustrační foto
Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Karon Beach (Karon Noi) na ostrově Phuket v Thajsku, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Mai Khao Beach

Ilustrační foto
Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Mai Khao Beach na ostrově Phuket patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si v Thajsku dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Nai Thon

Ilustrační foto
Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Nai Thon s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře na ostrově Phuket a turisté možnost letu na dovolenou do Thajska z blízkého letiště stále častěji využívají.

Patong Beach

Ilustrační foto
Letní dovolená u šplouchajícího moře v Thajsku je pro mnoho turistů naplněním představy o odpočinku. I to je důvodem, proč stále více cestovatelů odlétá za odpočinkem do prázninového resortu Patong Beach na ostrově Phuket s německou cestovní kanceláří z některého z blízkých letišť u našich sousedů.

Surin Beach

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Surin Beach a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na ostrově Phuket v Thajsku mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Dovolená ostrov Phuket - informace

Ostrov Phuket se musel v minulosti bránit před mnoha vetřelci. Památník na ostrově dnes připomíná hrdinky Thao Thepkasattri a Thao Sisunthon, které kdysi vedly ostrovany proti invazi barmských obyvatel a zvítězily. Phuket je vzdálen 850 km od thajského hlavního města Bangkok a jedná se o oblíbené centrum turistů z celého světa. Dovolená ostrov Phuket - fotografie

Na ostrov rádi jezdí především návštěvníci, kteří chtějí spojit prohlídku buddhistických pamětihodností ve městech s koupáním. Za návštěvu stojí i Thai Villages, vesnička s tradičními tanci a typickou thajskou kuchyní.

Chcete jet na zájezd na ostrov Phuket? Pro srovnání byste se měli podívat i na nabídky do Bangkoku, kde si také můžete splnit své sny.

Kam jinam v Thajsku na dovolenou?

Ostrov Phuket není jedinou oblastí, kde se dá v Thajsku s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Thajska i na následující místa: Bangkok a okolí, Hua Hin, Cha Am, Khao Lak, Krabi, ostrov Koh Chang, ostrov Koh Samui, ostrov Koh Tao, Pattaya.