-

Dovolená ostrov Phuket s německou CK

Bang Thao Beach

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Bang Thao Beach a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na ostrově Phuket v Thajsku mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Kamala Beach

Ilustrační foto
Dovolená v resortu Kamala Beach s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na ostrov Phuket v Thajsku létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Karon Beach (Karon Noi)

Ilustrační foto
Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Karon Beach (Karon Noi) na ostrově Phuket v Thajsku, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Mai Khao Beach

Ilustrační foto
Letní dovolená u moře v některém z hotelů či dalších ubytovacích zařízeních prázdninového resortu Mai Khao Beach na ostrově Phuket patří v nabídce německých cestovek k oblíbeným alternativám, jak si v Thajsku dokonale odpočinout od každodenních starostí a nechat zrelaxovat jak tělo, tak i duši.

Nai Thon

Ilustrační foto
Letecká doprava, ať již z domácích, či zahraničních letišť, je bezesporu nejrychlejším a současně nejbezpečnějším způsobem cestování. Je tedy zřejmé, že i dovolená v letovisku Nai Thon s německou cestovní kanceláří patří k hojně žádaným pobytům u moře na ostrově Phuket a turisté možnost letu na dovolenou do Thajska z blízkého letiště stále častěji využívají.

Patong Beach

Ilustrační foto
Letní dovolená u šplouchajícího moře v Thajsku je pro mnoho turistů naplněním představy o odpočinku. I to je důvodem, proč stále více cestovatelů odlétá za odpočinkem do prázninového resortu Patong Beach na ostrově Phuket s německou cestovní kanceláří z některého z blízkých letišť u našich sousedů.

Surin Beach

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Surin Beach a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na ostrově Phuket v Thajsku mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Dovolená ostrov Phuket - informace

Ostrov Phuket se musel v minulosti bránit před mnoha vetřelci. Památník na ostrově dnes připomíná hrdinky Thao Thepkasattri a Thao Sisunthon, které kdysi vedly ostrovany proti invazi barmských obyvatel a zvítězily. Phuket je vzdálen 850 km od thajského hlavního města Bangkok a jedná se o oblíbené centrum turistů z celého světa. Dovolená ostrov Phuket - fotografie

Na ostrov rádi jezdí především návštěvníci, kteří chtějí spojit prohlídku buddhistických pamětihodností ve městech s koupáním. Za návštěvu stojí i Thai Villages, vesnička s tradičními tanci a typickou thajskou kuchyní.

Chcete jet na zájezd na ostrov Phuket? Pro srovnání byste se měli podívat i na nabídky do Bangkoku, kde si také můžete splnit své sny.

Kam jinam v Thajsku na dovolenou?

Ostrov Phuket není jedinou oblastí, kde se dá v Thajsku s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Thajska i na následující místa: Bangkok a okolí, Hua Hin, Cha Am, Khao Lak, Krabi, ostrov Koh Chang, ostrov Koh Samui, ostrov Koh Tao, Pattaya.

Další sekce katalogu ostrov Phuket

Zájezdy se slevou na poslední chvíli na ostrov Phuket, které jsou právě teď v nabídce, jsou k nalezení v sekci last minute ostrov Phuket.