-

Dovolená oáza Zarzis s německou CK

Oáza Zarzis

Ilustrační foto
Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku oáza Zarzis a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty v oáze Zarzis v Tunisku nebo v Maroku mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Dovolená oáza Zarzis - informace

Oáza Zarzis to je dokonalá zábava na dvanáctikilometrové pláži. Oáza neleží, jak byste si možná mysleli, uprostřed pouště, ale u Středozemního moře. Dostanete se na ni z ostrova Djerba, když pojedete zhruba 60 km jižním směrem. K přírodě Zarzisu patří hlavně olivovníky a datlovníky, ale hlavním lákadlem letoviska je 12 km dlouhá pláž z jemného a světlého písku. Naleznete zde také malé muzeum, několik obchůdků a restaurací, ale rušný noční život a bombastické animační programy byste hledali marně. Dovolená na Zarzisu je správnou volbou pro každého, kde hledá klid a chce si užít nerušený pobyt na pláži.

Pláž se pozvolna svažuje do moře, tudíž se perfektně hodí pro rodiny s dětmi. V okolí Zarzisu si však přijde na své i ten, kdo chce strávit aktivnější dovolenou. Nabídka sportů je opravdu bohatá a vyzkoušet si můžete potápění, plachtění, surfování, rybaření, jízdu na kajaku nebo motorovém člunu. Mnoho turistů zůstává raději na souši a v sedle temperamentního koně se prohání po pláži. O něco pohodlnější je jízda na velbloudu, alespoň tehdy, když jde zvíře krokem. Pouze chvíle, kdy velbloud vstává nebo si kleká, je pro jezdce poněkud neobvyklá zkušenost. Ale dosud to všichni ve zdraví přežili. Pokud toužíte po dobrodružství, můžete se zúčastnit několikadenního pouštního safari. Budete nadšeni: tak úžasné ticho, čistý vzduch a nádherné nebe plné hvězd poznáte pouze na poušti.

Kam jinam v Tunisku nebo v Maroku na dovolenou?

Oáza Zarzis není jedinou oblastí, kde se dá v Tunisku nebo v Maroku s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Tuniska nebo do Maroka i na následující místa: Agadir, Hammamet, Monastir, ostrov Djerba.