-

Last minute Keňa s německou CK

Diani Beach

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Diani Beach jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se do Keni v Africe turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Galu Beach

Plánujete-li dovolenou u moře v Keni v Africe a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Galu Beach. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Kilifi

Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře v Africe trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Kilifi v Keni

Malindi

Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Malindi, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a do Keni v Africe cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Mombasa

Dovolená v Africe u moře bezesporu splňuje nároky a požadavky všech turistů, co se chtějí v během sezóny zájezdů opalovat pod horkými paprsky slunce a koupat se v prohřáté mořské vodě. Možnost letecky odcestovat do středika Mombasa v Keni s německou cestovní kanceláří se slevou navíc činí tuto destinaci ještě atraktivnější.