-

Last minute Puerto Plata (sever) s německou CK

Playa Dorada

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Playa Dorada jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se do Puerto Plata v Dominikánské republice turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Puerto Plata

Plánujete-li dovolenou u moře v Puerto Plata v Dominikánské republice a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Puerto Plata. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Puerto Plata (sever) last minute - informace

Puerto Plata je, vedle svého přístavu, známé především díky východně položeným turistickým letoviskům Playa Dorada a Costa Dorada. Město leží na úpatí vrcholku Pico Isabel a je největším městem na severním pobřeží Dominikánské republiky. Bylo založené v roce 1496 bratrem Kryštofa Kolumba, Bartolomějem, a v průběhu staletí bylo několikrát zpustošeno a přestavěno. Dnes část historicky ceněných budov pochází ještě z 19. století. Kolem centrálního parku v historické zóně „Zona historica“ se nachází mnoho barevných a ozdobených domů, které připomínají, že Puerto Plata byl kdysi jedním z nejdůležitějších přístavů v zemi. V mnoha domech jsou dnes malé nebo větší obchůdky se suvenýry a řemeslnými výrobky, restaurace a tradičních hospůdky. Puerto Plata také bohužel dosáhlo neblahé proslulosti, protože zde při tragické nehodě zemřel rakouský zpěvák Falco. I přesto sem přijíždějí turisté, aby zde strávili příjemnou a ničím nerušenou last minute dovolenou.

Kam jinam v Dominikánské republice na last minute dovolenou?

Puerto Plata (sever) není jediným místem, kde se dá v Dominikánské republice s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat do Dominikánské republiky a ušetřit na dovolené i na následující místa: Poloostrov Samaná, Punta Cana (východ), Santo Domingo (jih).

Další sekce katalogu Puerto Plata (sever)

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů do Puerto Plata je publikována v sekci dovolená Puerto Plata (sever).