-

Last minute Dominikánská republika s německou CK

Poloostrov Samaná

Pokud plánujete last minute dovolenou na poloostrově Samaná v Dominikánské republice s německou cestovní kanceláří, za zajímavé ceny si tu budete si moci užívat dostatku slunečního svitu, prohřátého moře, koupání, opalování, procházek podél pláže a dalších příjemných činností během každého dnu vaší dovolené

Puerto Plata (sever)

Pokud je pro vás dovolená u moře synonymem relaxace a hlavní prioritou jsou klid a pohoda, a navíc ještě chcete ušetřit značnou část při její koupi, zvažte možnost letecky cestovat s německou cestovní kanceláří do Puerto Plata v Dominikánské republice na last minute zájezd.

Punta Cana (východ)

Pokud vám nevadí trochu rizika a jste ochotni s nákupem dovolené u moře od německé cestovky počkat skutečně na poslední chvíli, mohla by pro vás být zajímavou alternativou minute dovolená v Punta Cana v Dominikánské republice, neboť slevy jen několik dní před odletem z blízkého letiště v zahraničí bývají velmi atraktivní.

Santo Domingo (jih)

Letní dovolená se slevou na poslední chvíli, pořádaná některou z německých cestovních kanceláří, prožitá v hotelu v Santo Domingu a pořízená s last minute slevou, bude určitě patřit k příjemným zážitkům, a třeba se jednou do Dominikánské republiky kvůli moři, plážím a kvalitnímu ubytování rádi vrátíte.

Dominikánská republika last minute - informace

V posledních letech se stávají last minute zájezdy do Dominikánské republiky stále žádanější. Tento ostrovní stát ohromil svou krásou již mořeplavce Kryštofa Kolumba. Téměř každý ostrov v Karibiku je spojen s legendami o pirátech, takže ani Dominikánská republika není vyjímkou a je zahalena rouškou tajemna.

Last minute dovolená Dominikánská republika - fotografie

Pokud chcete utéct před zimou, bude pro vás Dominikánská republika tou správnou volbou. Letní teploty zde panují od prosince do dubna a podmínky pro příjemně strávenou dovolenou jsou opravdu ideální. Návštěvu ovšem nedoporučujeme od května do září, kdy začíná období dešťů a navíc ostrov často postihnou hurikány.

V Dominikánské republice najdete nádherné pláže, které pohladí vaši duši a na kterých zapomenete na všechen stres. Díky horám, které zemi dominují, působí i krajina velmi příjemně a další zajímavostí je, že více než 30 % země zaujímají národní parky. Takže se tu nabízí také vyžití i pro milovníky přírody a dobrodružství, kteří nechtějí jen ležet na pláži a můžou objevovat na ostrově rozmanitou faunu a flóru.

Last minute dovolená Dominikánská republika - fotografie

Mnoho zajímavostí čeká na turisty i ve městech. Hlavní město, Santo Domingo, leží na jižním pobřeží a pro turisty je velmi dobře přístupné. Oblíbenými místy jsou také Muzeum jantaru a dům Kryštofa Kolumba. Dokonce můžete navštívit Bílý dům, protože se zde nachází jeho přesná kopie.

Dovolenou v Dominikánské republice ročně tráví přibližně tři milióny turistů. Cestovní ruch se vyvinul poměrně nedávno v nejdůležitější zdroj jejích příjmů. Nesmíme ještě opomenout zmínit karneval na Dominikánské republice, který probíhá v měsíci únoru. Kdo se v tomto období na ostrov vypraví, zažije šílené množství zábavy, dění a úžasných tónů. Karneval má za sebou dlouhou historii a mnohým návštěvníkům dokonce připadá zábavnější a živější než ten v Riu.

Další sekce katalogu Dominikánská republika

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené v Dominikánské republice je publikována v sekci dovolená Dominikánská republika.