-

Last minute Punta Cana (východ) s německou CK

Cap Cana

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Cap Cana jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se do Punta Cana v Dominikánské republice turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Playa Bavaro

Plánujete-li dovolenou u moře v Punta Cana v Dominikánské republice a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Playa Bavaro. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Playa De Arena Gorda

Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře v Dominikánské republice trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Playa De Arena Gorda v Punta Cana

Uvero Alto

Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Uvero Alto, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a do Punta Cana v Dominikánské republice cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Punta Cana (východ) last minute - informace

Žádné jiné místo na této planetě nevystihuje „pohlednicové klišé“ slunce, moře, písek a palmy tak výrazný způsobem jako Punta Cana v Dominikánské republice. Zejména na pobřeží Costa del Coco se stávají sny o dovolené realitou: 50 km nádherných pláží čeká na návštěvníky na Playa Bavaro, opravdový turistický ráj s dobrou infrastrukturou a perfektními službami ve městech Higüey a Santo Domingo. Punta Cana si své místo mezi turisty vydobila hlavně perfektními golfovými hřišti a bujarým životem. Last minute dovolená strávená zde pro vás bude nezapomenutelným zážitkem a Punta Cana místem kam se budete chtít ještě vrátit.

Kam jinam v Dominikánské republice na last minute dovolenou?

Punta Cana (východ) není jediným místem, kde se dá v Dominikánské republice s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat do Dominikánské republiky a ušetřit na dovolené i na následující místa: Poloostrov Samaná, Puerto Plata (sever), Santo Domingo (jih).

Další sekce katalogu Punta Cana (východ)

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů do Punta Cana je publikována v sekci dovolená Punta Cana (východ).