-

Last minute Santo Domingo (jih) s německou CK

Bayahibe

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Bayahibe jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se do Santo Dominga v Dominikánské republice turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

La Romana

Plánujete-li dovolenou u moře v Santo Domingu v Dominikánské republice a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska La Romana. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Santo Domingo (jih) last minute - informace

Santo Domingo je hlavní město Dominikánské republiky a zároveň největší město v Karibiku. Turisticky zajímavá je především jeho historická část Ciudad Colonial. V centru města se nachází katedrála Santa Maria la Menor, která je považována za první svého druhu v Americe a byla postavena v letech 1523 - 1540. Před katedrálou, na náměstí Plaza Colón, stojí Kolumbův památník. Na okraji města Santo Domingo je Los Tres Ojos (česky Tři oči), které označuje část jeskynního systému s vodním tokem. Celkem zde můžete vidět tři jezírka a různé krápníkové „výtvory“. Pokud vás Santo Domingo nadchne, potěší vás jistě také výlet do míst La Romana, Punta Cana a Samana. Tam najdete, stejně jako v Santo Domingu, mnoho příležitostí k relaxaci i sportu při vaší last minute dovolené.

Kam jinam v Dominikánské republice na last minute dovolenou?

Santo Domingo (jih) není jediným místem, kde se dá v Dominikánské republice s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat do Dominikánské republiky a ušetřit na dovolené i na následující místa: Poloostrov Samaná, Puerto Plata (sever), Punta Cana (východ).

Další sekce katalogu Santo Domingo (jih)

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů do Santo Dominga je publikována v sekci dovolená Santo Domingo (jih).