-

Last minute Hurghada, Safaga s německou CK

El Gouna

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu El Gouna jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se do Hurghady nebo Safagy v Egyptě turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Makadi Bay

Plánujete-li dovolenou u moře v Hurghadě nebo Safaze v Egyptě a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Makadi Bay. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Sahl Hasheesh

Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře v Egyptě trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Sahl Hasheesh v Hurghadě nebo Safaze

Soma Bay

Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Soma Bay, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a do Hurghady nebo Safagy v Egyptě cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Hurghada, Safaga last minute - informace

Už jen samotný název, Hurghada a Safaga, zní jako dovolená. Letoviska na pobřeží Rudého moře v Egyptě jsou velice oblíbená pro své pamětihodnosti, spoustu turistických atrakcí a velkou nabídkou pro strávení volného času. V pozadí se Sinajskou pouští se na pobřeží Hurghady nabízí průzračné moře a písečné pláže. Obzvláště potápěči ocení zejména četné korálové útesy. Relaxujte pod slunečními paprsky nebo si prohlédněte pobřeží Hurghady na vodním skútru. Zajímá vás jak vypadá život beduínů ? Podnikněte některý z mnoha výletů po nehostinné poušti. Tajemné město Káhira, Nil a pyramidy - kdo zkombinuje tyto památky s plážovou dovolenou v Hurghadě, vrátí se domů s obrovskými zážitky ze starodávné egyptské kultury.

Kam jinam v Egyptě na last minute dovolenou?

Hurghada, Safaga není jediným místem, kde se dá v Egyptě s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat do Egypta a ušetřit na dovolené i na následující místa: Marsa Alam, Quseir, Sharm el Sheikh, Nuweiba.

Další sekce katalogu Hurghada, Safaga

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů do Hurghady nebo Safagy je publikována v sekci dovolená Hurghada, Safaga.