-

Last minute Egypt s německou CK

Hurghada, Safaga

Pokud plánujete last minute dovolenou v Hurghadě nebo Safaze v Egyptě s německou cestovní kanceláří, za zajímavé ceny si tu budete si moci užívat dostatku slunečního svitu, prohřátého moře, koupání, opalování, procházek podél pláže a dalších příjemných činností během každého dnu vaší dovolené

Marsa Alam, Quseir

Pokud je pro vás dovolená u moře synonymem relaxace a hlavní prioritou jsou klid a pohoda, a navíc ještě chcete ušetřit značnou část při její koupi, zvažte možnost letecky cestovat s německou cestovní kanceláří do Marsa Alam nebo Quseiru v Egyptě na last minute zájezd.

Sharm el Sheikh, Nuweiba

Pokud vám nevadí trochu rizika a jste ochotni s nákupem dovolené u moře od německé cestovky počkat skutečně na poslední chvíli, mohla by pro vás být zajímavou alternativou minute dovolená v Sharm el Sheikhu nebo Nuweibě v Egyptě, neboť slevy jen několik dní před odletem z blízkého letiště v zahraničí bývají velmi atraktivní.

Egypt last minute - informace

Tajemný Egypt. Známá, tisíce let stará civilizace, která má ale dosud stále mnoho neznámých. Poznejte svědectví o historii, seznamte se se svatyněmi faraónů, prohlédněte si pyramidy v Gíze, Sfingu a Velkou pyramidu, chrám v Abú Simbel, velký chrám Amona v Karnaku, chrám Luxor nebo slavné Údolí králů. Egyptská republika se nachází v severovýchodní Africe. Na severu sousedí se Středozemním mořem, na západě s Libyí, na jihu se Súdánem a na východě je Rudé moře, pásmo Gazy a Izrael. Káhira, hlavní město Egypta, je se svými 16 miliony obyvatel největší město v Africe. V Luxoru se nachází hned vedle slavných chrámů překrásné město s příjemnou atmosférou.

Last minute dovolená Egypt - fotografie

Dovolená na pláži v Egyptě vám zaručuje relaxaci, odpočinek ale také sportovní vyžití. Plavba po Nilu nabízí turistům mnoho zajímavého, dá se zde spojit poznávání egyptské kultury a historie s přírodní podívanou, podél břehů je krásná krajina s bujnou zelení. V nilské deltě je další historické egyptské město – Alexandrie, které bylo dlouhou dobu intelektuálním a kulturním centrem v celé oblasti Středozemního moře. Asuán je hezké prázdninové místo, zejména v zimě, s četnými chrámy a kláštery. Na Sloním ostrově se nachází je nilometr (měřič vodního sloupce). Město je známé především třetí největší vodní přehradou na světě. Asi 2 km jižně od Asuánu, je klasický chrám, který musel být přemístěn z důvodu stavby přehrady.

Ras Mohammed, Sharm El Sheikh, Dahab, El Arish Nubar patří mezi nejoblíbenější turistické destinace na Sinajském poloostrově. Téměř všechny nabízí potápěčská centra. Všude podél východního pobřeží Sinaje jsou prázdninové komplexy s vynikajícími podmínkami pro vodní sporty. Pláže lemované palmami zde hraničí přímo s pouští. Západní pobřeží Rudého moře bylo pro cestovní ruch objeveno teprve v nedávné době. Hurghada, asi 400 km jižně od Suezu, je turistické letovisko s mnoha zařízeními pro strávení volného času a nádhernými korálovými útesy, perfektními pro potápění a šnorchlování. V Egyptě je horké a suché klima v létě, v zimě teplé a suché klima během dne, se studenou nocí. S výjimkou pobřežních oblastí v Egyptě téměř neprší.

Doplňující informace k last minute v Egyptě

Egypt je, díky své bohaté historii a úžasným stavbám, častým cílem last minute zájezdů. Turisté sem přijíždějí objevovat krásy podmořského světa v Sharm el Sheiku, luxusní hotelové komplexy v Hurghadě nebo klidnou atmosféru pláží v letovisku Taba. Stránky o Egyptě vám pomohou získat další informace a rady od cestovatelů o této sluncem zářící zemi. Nedílnou součástí stránek, je také předpověď počasí v Egyptě. Příjemné letní teploty v měsících kdy je u nás sychravo bývají dalším lákadlem proč lidé do Egypta jezdí.

Další sekce katalogu Egypt

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené v Egyptě je publikována v sekci dovolená Egypt.