-

Last minute Marsa Alam, Quseir s německou CK

Marsa Alam

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Marsa Alam jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se do Marsa Alam nebo Quseiru v Egyptě turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Marsa Alam, Quseir last minute - informace

Letoviska Marsa Alam a Quseir najdete na jihu Egypta, na pobřeží Rudého moře na jih od Hurghady. Tyto původní vesnice s hrstkou malých kamenných domků, se v posledních desetiletích rozrostly na pulsující turistická letoviska. Dokonce v blízkosti letoviska Marsa Alam bylo před několika lety vybudováno nové letiště s názvem Marsa Alam. Obě letoviska mají nádherné písečné pláže, které vás vybízejí ke slunění a čisté moře, vyzkoušet si můžete mnoho vodních sportů jako vodní lyže, jízdu na banánu nebo surfing. Obě lokality nabízejí vskutku fascinující pohled pod hladinou moře a pro vyznavače potápění je tu učiněný ráj.
Na rozdíl od El Quseir, kde se můžete potápět pouze na okrajových útesech, je v Marsa Alam velký počet předsunutých útesů a skvělých potápěčských lokalit, jako například útes Elphinstone, Shaab Marsa Alam (útes o rozloze 100 km2) s vrakem lodi nebo o něco dále na jih Shaab Samadai („Dolphin House“), 3 km od pobřeží, kde můžete pozorovat i delfíny. Potápění v okolí Marsa Alam je podobné potápění v Hurghadě nebo Sharm El Sheikhu a téměř všechna místa jsou ještě i vynikající kvality. V Marsa Alam je většinou silný příboj proto se zde šnorchlování moc nedoporučuje. V kontrastu k moři můžete obdivovat krásy pouště, ať už na hřbetě velblouda, osla nebo v terénním autě, ale můžete si také vyzkoušet jízdu po poušti na čtyřkolce. Z turistických zajímavostí (kromě potapěčských lokalit) vám nabídneme nedaleko Marsa Alam národní park Gebel Elba.

Kam jinam v Egyptě na last minute dovolenou?

Marsa Alam, Quseir není jediným místem, kde se dá v Egyptě s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat do Egypta a ušetřit na dovolené i na následující místa: Hurghada, Safaga, Sharm el Sheikh, Nuweiba.

Další sekce katalogu Marsa Alam, Quseir

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů do Marsa Alam nebo Quseiru je publikována v sekci dovolená Marsa Alam, Quseir.