-

Last minute Sharm el Sheikh, Nuweiba s německou CK

Pasha Bay

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Pasha Bay jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se do Sharm el Sheikhu nebo Nuweiby v Egyptě turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Ras Nasrani

Plánujete-li dovolenou u moře v Sharm el Sheikhu nebo Nuweibě v Egyptě a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Ras Nasrani. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Ras Um El Sid

Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře v Egyptě trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Ras Um El Sid v Sharm el Sheikhu nebo Nuweibě

Sharks Bay

Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Sharks Bay, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a do Sharm el Sheikhu nebo Nuweiby v Egyptě cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Sharm el Sheikh, Nuweiba last minute - informace

Sharm el Sheik, malé pobřežní město na jižním cípu Sinajského poloostrova nabízí turistům luxusní služby v orientálním stylu. Nuweiba, perla zálivu Aqaba, nabízí zase nejlepší potápěčské lokality v Egyptě a zve vás na cestu do minulosti Sinajského poloostrova. Obě přímořská letoviska nabízí milovníkům vodních sportů mnoho možností, jak si užít dovolenou právě zde. Kdo se nechce v moři jen koupat, měl by si sebou určitě vzít alespoň potápěčské brýle, protože barevné korálové útesy najdete velmi blízko pláží. Nejznámější je asi Na'ama Bay. Organizované potápěčské výpravy nabízí prohlídku potopených vraků, které jsou obklopeny delfíny, želvami, chobotnicemi a dokonce i žraloky.

Last minute Sharm el Sheikh, Nuweiba - fotografie

Pokud hledáte spíše méně dobrodružné vyžití, hotely nabízejí plážový volejbal, tenis, golfové hřiště, windsurfing nebo jízdu na banánu. Večery v turistických letoviscích na Sinajském poloostrově vám nabídnou spoustu zábavy, restaurace, kavárny a bary jsou sice zaměřeny na turisty, ale arabským stylem včetně vodní dýmky určitě nepohrdnete. Nedaleko Nuweiby leží národní park Abu Galum, který vám nabídne pohled na lasturami a mušlemi poseté pobřeží, impozantní žulové hory a jedinečnou faunu a flóru. V údolí uprostřed pouště je skrytá oáza Umm Ahmed. Na cestě ke klášteru svaté Kateřiny, kde je k vidění jedna z nejpůsobivějších sbírek křesťanského umění, najdete zase oázu Khudra. V Sharm el Sheikhu a Nuweibě je typické pouštní počasí. Letní měsíce jsou horké a teploty přesahují 40 stupňů, ale noci bývají chladné. V zimě přes den není takové horko a teploty neklesají pod 20 stupňů. Téměř nikdy zde neprší.

Kam jinam v Egyptě na last minute dovolenou?

Sharm el Sheikh, Nuweiba není jediným místem, kde se dá v Egyptě s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat do Egypta a ušetřit na dovolené i na následující místa: Hurghada, Safaga, Marsa Alam, Quseir.

Další sekce katalogu Sharm el Sheikh, Nuweiba

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů do Sharm el Sheikhu nebo Nuweiby je publikována v sekci dovolená Sharm el Sheikh, Nuweiba.