-

Last minute Mauricius (Mauritius) s německou CK

Belle Mare D'eau Douce

Ilustrační foto
Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Belle Mare D'eau Douce jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Mauricius v Indickém oceánu turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Bel Ombre

Ilustrační foto
Plánujete-li dovolenou u moře na Mauriciu v Indickém oceánu a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Bel Ombre. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Flic En Flac R. Noire

Ilustrační foto
Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře v Indickém oceánu trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Flic En Flac R. Noire na Mauriciu

Grand Baie

Ilustrační foto
Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Grand Baie, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a na Mauricius v Indickém oceánu cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Grand Gaube Pereybere

Ilustrační foto
Dovolená v Indickém oceánu u moře bezesporu splňuje nároky a požadavky všech turistů, co se chtějí v během sezóny zájezdů opalovat pod horkými paprsky slunce a koupat se v prohřáté mořské vodě. Možnost letecky odcestovat do středika Grand Gaube Pereybere na Mauriciu s německou cestovní kanceláří se slevou navíc činí tuto destinaci ještě atraktivnější.

Mahebourg Blue Bay

Ilustrační foto
Létání z blízkých zahraničních letišť do známých prázdninových destinací s německými cestovkami je pro české turisty rok od roku dostupnější a protože jde současně o jeden z nejbezpečnějších způsobů dopravy, i last minute dovolená v letovisku Mahebourg Blue Bay, pořízená se slevou na poslední chvíli, se těší mezi turisty značné popularitě. O pobyty na Mauriciu v Indickém oceánu je tradičně každým rokem velký zájem.

Mauritius

Ilustrační foto
Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Mauritius jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Mauricius v Indickém oceánu turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Pointe Aux Piments

Ilustrační foto
Plánujete-li dovolenou u moře na Mauriciu v Indickém oceánu a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Pointe Aux Piments. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Poste Lafayette

Ilustrační foto
Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře v Indickém oceánu trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Poste Lafayette na Mauriciu

Trou Aux Biches Piments

Ilustrační foto
Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Trou Aux Biches Piments, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a na Mauricius v Indickém oceánu cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Mauricius (Mauritius) last minute - informace

Tento tropický ostrov ležící v Indickém oceánu si získal své příznivce díky nádherným plážím, přírodě a podnebí. Dovolená strávená na Mauritiu, je zážitkem , na který se nezapomíná. Panuje zde tropické klima s vyšší vlhkostí vzduchu což zaručuje příjemné teploty. Zdejší pláže jsou vhodné i pro rodiny s dětmi a také jsou zde perfektní podmínky pro potápění. Mauricius je doslova obklopen korálovými ostrovy , kde můžete pozorovat mezi různobarevnými korály proplouvat ryby nejrůznějších tvarů, barev a velikostí. Turistický ruch je hlavním zdrojem příjmů a proto jsou zde nabízeny kvalitní služby za jedny z nejnižších cen v Indickém oceánu. Ubytovat se můžete v luxusních hotelech s veškerým vybavením až po jednodušší typy ubytování. Místní kuchyně je ovlivněna přítomností různých kultur a hlavně mořem. Mauricius se pomalu stává rájem na zemi.

Kam jinam v Indickém oceánu na last minute dovolenou?

Mauricius (Mauritius) není jediným místem, kde se dá v Indickém oceánu s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat do Indického oceánu a ušetřit na dovolené i na následující místa: Maledivy, Seychely.

Další sekce katalogu Mauricius (Mauritius)

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů na Mauricius je publikována v sekci dovolená Mauricius (Mauritius).