-

Last minute Mauricius (Mauritius) s německou CK

Belle Mare D'eau Douce

Ilustrační foto
Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Belle Mare D'eau Douce jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Mauricius v Indickém oceánu turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Grand Baie

Ilustrační foto
Plánujete-li dovolenou u moře na Mauriciu v Indickém oceánu a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Grand Baie. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Mauritius

Ilustrační foto
Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře v Indickém oceánu trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Mauritius na Mauriciu

Pointe Aux Piments

Ilustrační foto
Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Pointe Aux Piments, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a na Mauricius v Indickém oceánu cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Trou Aux Biches Piments

Ilustrační foto
Dovolená v Indickém oceánu u moře bezesporu splňuje nároky a požadavky všech turistů, co se chtějí v během sezóny zájezdů opalovat pod horkými paprsky slunce a koupat se v prohřáté mořské vodě. Možnost letecky odcestovat do středika Trou Aux Biches Piments na Mauriciu s německou cestovní kanceláří se slevou navíc činí tuto destinaci ještě atraktivnější.

Mauricius (Mauritius) last minute - informace

Tento tropický ostrov ležící v Indickém oceánu si získal své příznivce díky nádherným plážím, přírodě a podnebí. Dovolená strávená na Mauritiu, je zážitkem , na který se nezapomíná. Panuje zde tropické klima s vyšší vlhkostí vzduchu což zaručuje příjemné teploty. Zdejší pláže jsou vhodné i pro rodiny s dětmi a také jsou zde perfektní podmínky pro potápění. Mauricius je doslova obklopen korálovými ostrovy , kde můžete pozorovat mezi různobarevnými korály proplouvat ryby nejrůznějších tvarů, barev a velikostí. Turistický ruch je hlavním zdrojem příjmů a proto jsou zde nabízeny kvalitní služby za jedny z nejnižších cen v Indickém oceánu. Ubytovat se můžete v luxusních hotelech s veškerým vybavením až po jednodušší typy ubytování. Místní kuchyně je ovlivněna přítomností různých kultur a hlavně mořem. Mauricius se pomalu stává rájem na zemi.

Další sekce katalogu Mauricius (Mauritius)

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů na Mauricius je publikována v sekci dovolená Mauricius (Mauritius).