-

Last minute Indický oceán s německou CK

Mauricius (Mauritius)

Pokud plánujete last minute dovolenou na Mauriciu v Indickém oceánu s německou cestovní kanceláří, za zajímavé ceny si tu budete si moci užívat dostatku slunečního svitu, prohřátého moře, koupání, opalování, procházek podél pláže a dalších příjemných činností během každého dnu vaší dovolené

Indický oceán last minute - informace

Indický oceán je starý již více než 120 milionů let a nachází se mezi Asií, Afrikou a Austrálií. Co do velikosti mu patří třetí příčka mezi oceány na Zemi. Vzhledem ke své rovníkové poloze je také oceánem nejteplejším. Vytvořilo se v něm množství nádherných korálových ostrůvků, tvořících celá souostroví a říká se, že právě tady se nacházejí nejhezčí místa k potápění. Mnoho turistů čeká na last minute nabídky do těchto končin, aby poznali krásu, kterou nabízí.

Last minute dovolená Indický oceán - fotografie

Tato část není turisticky tak dlouho známá jako některá rekreační místa v Tichomoří, nebo Karibiku. V poslední době však její obliba stoupá a to zejména kvůli nádherným bělostným plážím a teplému modrozelenému moři. Do oblasti Indického oceánu zahrnujeme Maledivy, o kterých se mnozí vyjadřují jako o oáze klidu a odpočinku. Seychely s údajně nejkrásnějšími plážemi světa. Sopečný Mauritius u afrických břehů, Bali, Reunion a spoustu menších ostrovů.

Tady všude se setkáte se skvělými plážemi, tvořenými bílým pískem. Na nich se můžete opalovat, koupat, ale to nejhezčí je asi objevování bohatého podmořského světa při potápění, či šnorchlování kolem korálových útesů. Na těchto ostrovech Indického ocaánu si můžete plně vychutnat klid a pohodu. Podívat se můžete také do vnitrozemí a i tam se obdivovat exotické přírodě.

Další sekce katalogu Indický oceán

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené v Indickém oceánu je publikována v sekci dovolená Indický oceán.