-

Last minute Seychely s německou CK

Seychely last minute - informace

Seychely jsou souostrovím v Indickém oceánu, ležícím severovýchodně od ostrova Madagaskar. Skládá se z přibližně 115 ostrovů. Největším ostrovem je Mahé, který je dlouhý 28 km a jeho hlavním městem je Victoria. Druhým největším vnitřním ostrovem je Praslin (dlouhý asi 14 km) a třetí největší je La Digue. Daleko na jihu ještě leží atol Aldabra, který se skládá ze 4 ostrovů a celkem je asi tak velký jako ostrov Mahé.

Last minute Seychely - fotografie

Na všech vnitřních seychelských ostrovech najdete zajímavě tvarované žulové skály, které nádherně zapadají do krajiny a křišťálově průzračnou vodu, která má průměrnou teplotu příjemných 28°C. Vnější ostrovy, jako třeba Aldabra, Desroches nebo Amirantes, jsou korálovými ostrovy (podobně jako Maledivy).

Podmořský svět na Seychelách je rájem pro milovníky potápění a šnorchlování. Pod hladinou moře můžete spatřit mořské želvy, pestré ryby všech barev a zářivé korálové útesy.

Last minute Seychely - fotografie

Pokud je něco ztělesněním ráje, pak to jsou jistě Seychely. Nádherné pláže na ostrovech uprostřed Indického oceánu jsou jedny z nejkrásnějších turistických destinací na světě a pro milovníky koupání a slunění jsou ideálním místem pro trávení zasloužené dovolené. Toto tropické souostroví blízko rovníku má díky své odloučenosti od Afriky unikátní faunu a flóru. Najdete zde celou řadu národních parků a chráněných oblastí s nejrozmanitějšími druhy živočichů a rostlin. Na Praslinu leží světoznámý národní park Vallée de Mai s obřími palmami coco de mer.

Nejoblíbenějším cílem fotografů na Seychelách je určitě ostrov Mahé s půvabným koloniálním městem Victoria a ostrov La Digue. Na Mahé se granitové skály šplhají až do výšky 900 metrů a tropická vegetace ve vnitrozemí s jemnými plážemi na pobřeží tvoří největší přírodní kontrasty na celém seychelském souostroví. Milovníky slunce a moře láká přes 60 nádherných pláží. Ty údajně nejhezčí a nejčistší najdete na ostrově La Digue.

Last minute Seychely - fotografie

Kdo má zájem strávit dovolenou na Seychelách, musí bohužel sáhnout hlouběji do peněženky, dovolená tady není opravdu levnou záležitostí. A to i v případě, že zájezd zakoupíte s last minute slevou.

Další sekce katalogu Seychely

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů na Seychely je publikována v sekci dovolená Seychely.