-

Last minute Seychely s německou CK

Barbarons Bay

Ilustrační foto
Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Barbarons Bay jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Seychely v Indickém oceánu turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Beau Vallon

Ilustrační foto
Plánujete-li dovolenou u moře na Seychelách v Indickém oceánu a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Beau Vallon. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Ostrov Praslin

Ilustrační foto
Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře v Indickém oceánu trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska ostrov Praslin na Seychelách

Seychely last minute - informace

Seychely jsou souostrovím v Indickém oceánu, ležícím severovýchodně od ostrova Madagaskar. Skládá se z přibližně 115 ostrovů. Největším ostrovem je Mahé, který je dlouhý 28 km a jeho hlavním městem je Victoria. Druhým největším vnitřním ostrovem je Praslin (dlouhý asi 14 km) a třetí největší je La Digue. Daleko na jihu ještě leží atol Aldabra, který se skládá ze 4 ostrovů a celkem je asi tak velký jako ostrov Mahé.

Last minute Seychely - fotografie

Na všech vnitřních seychelských ostrovech najdete zajímavě tvarované žulové skály, které nádherně zapadají do krajiny a křišťálově průzračnou vodu, která má průměrnou teplotu příjemných 28°C. Vnější ostrovy, jako třeba Aldabra, Desroches nebo Amirantes, jsou korálovými ostrovy (podobně jako Maledivy).

Podmořský svět na Seychelách je rájem pro milovníky potápění a šnorchlování. Pod hladinou moře můžete spatřit mořské želvy, pestré ryby všech barev a zářivé korálové útesy.

Last minute Seychely - fotografie

Pokud je něco ztělesněním ráje, pak to jsou jistě Seychely. Nádherné pláže na ostrovech uprostřed Indického oceánu jsou jedny z nejkrásnějších turistických destinací na světě a pro milovníky koupání a slunění jsou ideálním místem pro trávení zasloužené dovolené. Toto tropické souostroví blízko rovníku má díky své odloučenosti od Afriky unikátní faunu a flóru. Najdete zde celou řadu národních parků a chráněných oblastí s nejrozmanitějšími druhy živočichů a rostlin. Na Praslinu leží světoznámý národní park Vallée de Mai s obřími palmami coco de mer.

Nejoblíbenějším cílem fotografů na Seychelách je určitě ostrov Mahé s půvabným koloniálním městem Victoria a ostrov La Digue. Na Mahé se granitové skály šplhají až do výšky 900 metrů a tropická vegetace ve vnitrozemí s jemnými plážemi na pobřeží tvoří největší přírodní kontrasty na celém seychelském souostroví. Milovníky slunce a moře láká přes 60 nádherných pláží. Ty údajně nejhezčí a nejčistší najdete na ostrově La Digue.

Last minute Seychely - fotografie

Kdo má zájem strávit dovolenou na Seychelách, musí bohužel sáhnout hlouběji do peněženky, dovolená tady není opravdu levnou záležitostí. A to i v případě, že zájezd zakoupíte s last minute slevou.

Kam jinam v Indickém oceánu na last minute dovolenou?

Seychely není jediným místem, kde se dá v Indickém oceánu s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat do Indického oceánu a ušetřit na dovolené i na následující místa: Maledivy, Mauricius (Mauritius).

Další sekce katalogu Seychely

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů na Seychely je publikována v sekci dovolená Seychely.