-

Last minute Malta s německou CK

Mellieha Bay

Ilustrační foto
Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Mellieha Bay jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Maltu v Itálii nebo na Maltě turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Sannat

Ilustrační foto
Plánujete-li dovolenou u moře a Maltě v Itálii nebo na Maltě a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Sannat. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

San Niklaw Bay

Ilustrační foto
Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře v Itálii nebo na Maltě trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska San Niklaw Bay a Maltě

Sliema

Ilustrační foto
Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Sliema, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a na Maltu v Itálii nebo na Maltě cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

St.Julian's Bay (St.George's, St.Andrew's)

Ilustrační foto
Dovolená v Itálii nebo na Maltě u moře bezesporu splňuje nároky a požadavky všech turistů, co se chtějí v během sezóny zájezdů opalovat pod horkými paprsky slunce a koupat se v prohřáté mořské vodě. Možnost letecky odcestovat do středika St.Julian's Bay (St.George's, St.Andrew's) a Maltě s německou cestovní kanceláří se slevou navíc činí tuto destinaci ještě atraktivnější.

St.Paul's (Bugibba, Qawra)

Ilustrační foto
Létání z blízkých zahraničních letišť do známých prázdninových destinací s německými cestovkami je pro české turisty rok od roku dostupnější a protože jde současně o jeden z nejbezpečnějších způsobů dopravy, i last minute dovolená v letovisku St.Paul's (Bugibba, Qawra), pořízená se slevou na poslední chvíli, se těší mezi turisty značné popularitě. O pobyty a Maltě v Itálii nebo na Maltě je tradičně každým rokem velký zájem.

Xaghra (ostrov Gozo)

Ilustrační foto
Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Xaghra (ostrov Gozo) jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Maltu v Itálii nebo na Maltě turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Xlendi (ostrov Gozo)

Ilustrační foto
Plánujete-li dovolenou u moře a Maltě v Itálii nebo na Maltě a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Xlendi (ostrov Gozo). V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.