-

Last minute Sicílie s německou CK

Butera

Ilustrační foto
Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Butera jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Sicílii v Itálii nebo na Maltě turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Calatabiano

Ilustrační foto
Plánujete-li dovolenou u moře na Sicílii v Itálii nebo na Maltě a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Calatabiano. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Linguaglossa

Ilustrační foto
Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře v Itálii nebo na Maltě trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Linguaglossa na Sicílii

Marina di Butera

Ilustrační foto
Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Marina di Butera, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a na Sicílii v Itálii nebo na Maltě cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Ragusa

Ilustrační foto
Dovolená v Itálii nebo na Maltě u moře bezesporu splňuje nároky a požadavky všech turistů, co se chtějí v během sezóny zájezdů opalovat pod horkými paprsky slunce a koupat se v prohřáté mořské vodě. Možnost letecky odcestovat do středika Ragusa na Sicílii s německou cestovní kanceláří se slevou navíc činí tuto destinaci ještě atraktivnější.

Syrakusy

Ilustrační foto
Létání z blízkých zahraničních letišť do známých prázdninových destinací s německými cestovkami je pro české turisty rok od roku dostupnější a protože jde současně o jeden z nejbezpečnějších způsobů dopravy, i last minute dovolená v letovisku Syrakusy, pořízená se slevou na poslední chvíli, se těší mezi turisty značné popularitě. O pobyty na Sicílii v Itálii nebo na Maltě je tradičně každým rokem velký zájem.

Taormina

Ilustrační foto
Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Taormina jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Sicílii v Itálii nebo na Maltě turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.