-

Last minute Brazílie s německou CK

Brazílie last minute - informace

Brazílie je, díky své velikosti a počtu obyvatel, pátou největší zemí na světě. Hora Pico da Neblina 2994 m je jejím nejvyšším vrcholem. Tato exotická země láká každým rokem více turistů aby si Brazílii vybrali jako cíl svých poznávacích či last minute zájezdů.

Nádherný výhled na město Rio de Janeiro je získán při stoupání na vrchol Corcovado, který je 710 metrů vysoký, a na jeho vrcholu je umístěna 30 metrů vysoká socha Ježíše Vykupitele. Brazílií protéká také největší řeka na světě Amazonka, s jejím přítoky Rio Purus, Rio Negro a Rio Tapajos, je zároveň nejvýznamnější řekou v zemi.

Další významná řeka, Iguaçu se nachází ve stejném národním parku, najdete tam Iguaçu Falls, což jsou vodopády, třikrát větší než Niagarské. Také zde objevíte největší lagunu v zemi Lagoa dos Patos, která se nachází v blízkosti Porto Alegre.

Na řece Amazonii se nachází ostrov Marajo. V období dešťů je jeho velká část zaplavena, a proto je ostrov pouze částečně obydlen. V národním parku v Rio Araguaia Tocantins se nachází Bananalinsel je to jeden z největších říčních ostrovů. Brazílie je také známá pro brazilskou hudbu a tancem samba. Pokud si vyberete last minute dovolenou do Brazílie, očekávají vás úchvatné scenérie, fascinující živočišný a rostlinný život, přátelští lidé, historické památky, deštný prales a tajemná Amazonka a samozřejmě krásné pláže a karneval v Rio de Janeiru, na který budete dlouho vzpomínat.

Další sekce katalogu Brazílie

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů do Brazílie je publikována v sekci dovolená Brazílie.