-

Last minute Fuerteventura s německou CK

Corralejo

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Corralejo jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Fuerteventuru na Kanárských ostrovech turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Costa Calma

Plánujete-li dovolenou u moře na Fuerteventuře na Kanárských ostrovech a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Costa Calma. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Jandia Playa

Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře na Kanárských ostrovech trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Jandia Playa na Fuerteventuře

Playa Castillo

Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Playa Castillo, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a na Fuerteventuru na Kanárských ostrovech cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Playa De Esquinzo

Dovolená na Kanárských ostrovech u moře bezesporu splňuje nároky a požadavky všech turistů, co se chtějí v během sezóny zájezdů opalovat pod horkými paprsky slunce a koupat se v prohřáté mořské vodě. Možnost letecky odcestovat do středika Playa De Esquinzo na Fuerteventuře s německou cestovní kanceláří se slevou navíc činí tuto destinaci ještě atraktivnější.

Fuerteventura last minute - informace

Ostrov Fuerteventura leží v Atlantském oceánu a patří mezi Kanárské ostrovy. S přibližně 1700 km2 je Fuerteventura druhým největším z Kanárských ostrovů. Je 100 km dlouhý a 5 až 31 km široký. Ostrov je sopečného původu a leží asi 100 km od afrického kontinentu. Žije zde kolem 90 tisíc obyvatel, z nichž necelá čtvrtina bydlí v hlavním městě Puerto del Rosario. Fuerteventura je ostrovem pouští, ovládaná větrem a suchem, ale také silně ovlivněná cestovním ruchem.

Last minute Fuerteventura - fotografie

Důležitými turistickými centry na ostrově jsou Jandia a Costa Calma na jihu a Corralejo na severu ostrova. Pokud na ostrově chcete navštívit ty nejhezčí pláže a místa, doporučujeme zapůjčit si auto. Pokud se ale chcete dostat opravdu všude, musíte si pronajmout džíp. Vnitrozemí ostrova je neúrodné s pouštěmi a ve srovnání s okolními ostrovy nenabízí téměř žádné památky. Fuerteventura je známá zejména pro své nekonečné, bílé písčité pláže. Působivé jsou přírodní duny kolem Corralejo, které se táhnou na míle daleko do vnitrozemí.

Oblíbenými výletními cíly na ostrově jsou malebná rybářská vesnice Morro Jable, útesy Ajuy a La Pared na západním pobřeží, také legendární vila Villa Winter u města Jandia a bývalé hlavní město Betancuria. Vzhledem k dobrým větrným podmínkám, hlavně u písečných pláží, je Fuerteventura rájem pro surfaře. V zimě denní teplota zřídkakdy klesá pod 19° C.

Kam jinam na Kanárských ostrovech na last minute dovolenou?

Fuerteventura není jediným místem, kde se dá na Kanárských ostrovech s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat na Kanárské ostrovy a ušetřit na dovolené i na následující místa: Gran Canaria, Lanzarote, La Palma, Tenerife.

Další sekce katalogu Fuerteventura

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů na Fuerteventuru je publikována v sekci dovolená Fuerteventura.