-

Last minute Kanárské ostrovy s německou CK

Fuerteventura

Pokud plánujete last minute dovolenou na Fuerteventuře na Kanárských ostrovech s německou cestovní kanceláří, za zajímavé ceny si tu budete si moci užívat dostatku slunečního svitu, prohřátého moře, koupání, opalování, procházek podél pláže a dalších příjemných činností během každého dnu vaší dovolené

Gran Canaria

Pokud je pro vás dovolená u moře synonymem relaxace a hlavní prioritou jsou klid a pohoda, a navíc ještě chcete ušetřit značnou část při její koupi, zvažte možnost letecky cestovat s německou cestovní kanceláří na Gran Canarii na Kanárských ostrovech na last minute zájezd.

La Gomera

Pokud vám nevadí trochu rizika a jste ochotni s nákupem dovolené u moře od německé cestovky počkat skutečně na poslední chvíli, mohla by pro vás být zajímavou alternativou minute dovolená na La Gomeře na Kanárských ostrovech, neboť slevy jen několik dní před odletem z blízkého letiště v zahraničí bývají velmi atraktivní.

Lanzarote

Letní dovolená se slevou na poslední chvíli, pořádaná některou z německých cestovních kanceláří, prožitá v hotelu na Lanzarote a pořízená s last minute slevou, bude určitě patřit k příjemným zážitkům, a třeba se jednou na Kanárské ostrovy kvůli moři, plážím a kvalitnímu ubytování rádi vrátíte.

La Palma

Dovolená u moře s odletem z blízkého letiště v zahraničí a pořádaná německou cestovní kanceláří je nejen mezi turisty z České republiky stále populárnější. A pokud je navíc nabízena s lákavou last minute slevou, její atraktivita stoupá. To samozřejmě platí i o dovolené na poslední chvíli na La Palmě na Kanárských ostrovech.

Tenerife

Kdo chce při nákupu letní dovolené u moře s německou cestovkou ušetřit a současně mít možnost uživat si čistého a příjemně prohřátého moře a skvělých možností koupání na Kanárských ostrovech, by rozhodně neměl minout nabídku last minute zájezdů na Tenerife s odletem ze zahraničí, která určitě stojí za zvážení.

Kanárské ostrovy last minute - informace

Kanárské ostrovy, autononmí oblast Španělska, jsou směsicí sedmi ostrovů a dvou ostrůvky sopečného původu. Leží západně od jižního pobřeží Maroka v Atlantském oceánu.

Last minute dovolená Kanárské ostrovy - fotografie

Vedle sebe zde najdete vysoká pohoří, vyprahlou zem pokrytou zlatým, bílým nebo černým jemným pískem, bujnou exotickou vegetaci a fascinující podmořský svět. K západní provincii patří ostrovy Hierro, La Palma, La Gomera a Tenerife. Východní provincii tvoří ostrovy Gran Canaria, Fuerteventura, Lanzarote a další malé ostrůvky.

Cestovní ruch je hlavním zdrojem příjmů zejména díky velmi příjemnému klimatu. V lednu se teploty pohybují kolem 14 až 21 stupni, v červnu mezi 21 až 26 stupni. I když na ostrovech fouká vítr od oceánu, slunce je zde velmi silné, proto hlavně v prvních dnech nezapomínejte na opalovací krémy s vysokým UV faktorem.

Last minute dovolená Kanárské ostrovy - fotografie

Kanárské ostrovy jsou vyhlášené kouzelnými písečnými plážemi s křišťálově čistým mořem. Mezi nejznámější patří například Playa Blanca, Playa Doada, Playa del Educto na Lanzarote a Playa Baca, Playas del Cotillo nebo Costa Calma třeba na ostrově Fuerteventura. Najdete zde ideální podmínky pro vodní sporty nebo rybolov.

Turistickou atrakcí jsou také tradiční místní karnevaly spojené s bujarými oslavami. Hlavní námořní přístavy a mezinárodní letiště najdete v Santa Gruz na Tenerife a v Las Palmas na Gran Canaria. K místním specialitám patří marinované pečené vepřové maso, zajíc na paprice a samozřejmě plody moře podávané s mojo (směs papriky, koriandru, oleje, chilly a octa). Výborná jsou místní vína, za ochutnání stojí také barraguito – káva s mlékem, citronem a alkoholem. Ať už si vyberete k návštěvě jakýkoliv z Kanárských ostrovů, věřte že to bude pro vás nezapomenutelný zážitek po dlouhou dobu.

Doplňující informace k last minute na Kanárských ostrovech

Souostroví sedmi rozmanitých ostrovů celoročně láká k návštěvě spoustu turistů. Kanárské ostrovy se staly synonymem příjemného počasí a příznivých cen last minute nabídek, obzvláště v zimních měsících. Co všechno ostrovy turistům nabízejí, jaká nádherná místa můžete poznat a která pláž je ta nejkrásnější, se můžete dozvědět na stránkách zaměřených na informace o Kanárských ostrovech. Zajímají vás také informace od turistů, kteří zde již byli a svými postřehy vám mohou pomoci při výběru ostrova, který navštívit? Stačí se podívat na cestovatelské fórum o Kanárských ostrovech.

Další sekce katalogu Kanárské ostrovy

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené na Kanárských ostrovech je publikována v sekci dovolená Kanárské ostrovy.