-

Last minute Kanárské ostrovy s německou CK

Fuerteventura

Pokud plánujete last minute dovolenou na Fuerteventuře na Kanárských ostrovech s německou cestovní kanceláří, za zajímavé ceny si tu budete si moci užívat dostatku slunečního svitu, prohřátého moře, koupání, opalování, procházek podél pláže a dalších příjemných činností během každého dnu vaší dovolené

Gran Canaria

Pokud je pro vás dovolená u moře synonymem relaxace a hlavní prioritou jsou klid a pohoda, a navíc ještě chcete ušetřit značnou část při její koupi, zvažte možnost letecky cestovat s německou cestovní kanceláří na Gran Canarii na Kanárských ostrovech na last minute zájezd.

Lanzarote

Pokud vám nevadí trochu rizika a jste ochotni s nákupem dovolené u moře od německé cestovky počkat skutečně na poslední chvíli, mohla by pro vás být zajímavou alternativou minute dovolená na Lanzarote na Kanárských ostrovech, neboť slevy jen několik dní před odletem z blízkého letiště v zahraničí bývají velmi atraktivní.

La Palma

Letní dovolená se slevou na poslední chvíli, pořádaná některou z německých cestovních kanceláří, prožitá v hotelu na La Palmě a pořízená s last minute slevou, bude určitě patřit k příjemným zážitkům, a třeba se jednou na Kanárské ostrovy kvůli moři, plážím a kvalitnímu ubytování rádi vrátíte.

Tenerife

Dovolená u moře s odletem z blízkého letiště v zahraničí a pořádaná německou cestovní kanceláří je nejen mezi turisty z České republiky stále populárnější. A pokud je navíc nabízena s lákavou last minute slevou, její atraktivita stoupá. To samozřejmě platí i o dovolené na poslední chvíli na Tenerife na Kanárských ostrovech.

Kanárské ostrovy last minute - informace

Kanárské ostrovy, autononmí oblast Španělska, jsou směsicí sedmi ostrovů a dvou ostrůvky sopečného původu. Leží západně od jižního pobřeží Maroka v Atlantském oceánu.

Last minute dovolená Kanárské ostrovy - fotografie

Vedle sebe zde najdete vysoká pohoří, vyprahlou zem pokrytou zlatým, bílým nebo černým jemným pískem, bujnou exotickou vegetaci a fascinující podmořský svět. K západní provincii patří ostrovy Hierro, La Palma, La Gomera a Tenerife. Východní provincii tvoří ostrovy Gran Canaria, Fuerteventura, Lanzarote a další malé ostrůvky.

Cestovní ruch je hlavním zdrojem příjmů zejména díky velmi příjemnému klimatu. V lednu se teploty pohybují kolem 14 až 21 stupni, v červnu mezi 21 až 26 stupni. I když na ostrovech fouká vítr od oceánu, slunce je zde velmi silné, proto hlavně v prvních dnech nezapomínejte na opalovací krémy s vysokým UV faktorem.

Last minute dovolená Kanárské ostrovy - fotografie

Kanárské ostrovy jsou vyhlášené kouzelnými písečnými plážemi s křišťálově čistým mořem. Mezi nejznámější patří například Playa Blanca, Playa Doada, Playa del Educto na Lanzarote a Playa Baca, Playas del Cotillo nebo Costa Calma třeba na ostrově Fuerteventura. Najdete zde ideální podmínky pro vodní sporty nebo rybolov.

Turistickou atrakcí jsou také tradiční místní karnevaly spojené s bujarými oslavami. Hlavní námořní přístavy a mezinárodní letiště najdete v Santa Gruz na Tenerife a v Las Palmas na Gran Canaria. K místním specialitám patří marinované pečené vepřové maso, zajíc na paprice a samozřejmě plody moře podávané s mojo (směs papriky, koriandru, oleje, chilly a octa). Výborná jsou místní vína, za ochutnání stojí také barraguito – káva s mlékem, citronem a alkoholem. Ať už si vyberete k návštěvě jakýkoliv z Kanárských ostrovů, věřte že to bude pro vás nezapomenutelný zážitek po dlouhou dobu.

Doplňující informace k last minute na Kanárských ostrovech

Souostroví sedmi rozmanitých ostrovů celoročně láká k návštěvě spoustu turistů. Kanárské ostrovy se staly synonymem příjemného počasí a příznivých cen last minute nabídek, obzvláště v zimních měsících. Co všechno ostrovy turistům nabízejí, jaká nádherná místa můžete poznat a která pláž je ta nejkrásnější, se můžete dozvědět na stránkách zaměřených na informace o Kanárských ostrovech. Zajímají vás také informace od turistů, kteří zde již byli a svými postřehy vám mohou pomoci při výběru ostrova, který navštívit? Stačí se podívat na cestovatelské fórum o Kanárských ostrovech.

Další sekce katalogu Kanárské ostrovy

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené na Kanárských ostrovech je publikována v sekci dovolená Kanárské ostrovy.