-

Last minute Gran Canaria s německou CK

El Salobre

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu El Salobre jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Gran Canarii na Kanárských ostrovech turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Maspalomas

Plánujete-li dovolenou u moře na Gran Canarii na Kanárských ostrovech a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Maspalomas. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Playa Del Cura

Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře na Kanárských ostrovech trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Playa Del Cura na Gran Canarii

Playa Del Ingles

Ilustrační foto
Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Playa Del Ingles, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a na Gran Canarii na Kanárských ostrovech cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Puerto De Mogan

Dovolená na Kanárských ostrovech u moře bezesporu splňuje nároky a požadavky všech turistů, co se chtějí v během sezóny zájezdů opalovat pod horkými paprsky slunce a koupat se v prohřáté mořské vodě. Možnost letecky odcestovat do středika Puerto De Mogan na Gran Canarii s německou cestovní kanceláří se slevou navíc činí tuto destinaci ještě atraktivnější.

Puerto Rico

Létání z blízkých zahraničních letišť do známých prázdninových destinací s německými cestovkami je pro české turisty rok od roku dostupnější a protože jde současně o jeden z nejbezpečnějších způsobů dopravy, i last minute dovolená v letovisku Puerto Rico, pořízená se slevou na poslední chvíli, se těší mezi turisty značné popularitě. O pobyty na Gran Canarii na Kanárských ostrovech je tradičně každým rokem velký zájem.

Gran Canaria last minute - informace

Gran Canaria je třetí největší ostrov z Kanárských ostrovů, nachází se v Atlantiku mezi ostrovy Fuerteventura a Tenerife. Přestože má ostrov v průměru jen 45 km, panují zde různá podnebí a je proto někdy nazýván jako „miniaturní kontinent“. Na jižním pobřeží Gran Canarie najdete turistické centrum ostrova s těmi nejznámějšími městy a středisky.

Last minute Gran Canaria - fotografie

Playa del Inglés je významnou turistickou metropolí a zárověň největší prázdninové středisko na ostrově. Jeho pláže leží na krásných písečných dunách a každou hodinu mění svůj tvar Kromě kostela, kde se konají bohoslužby ve 3 různých jazycích, zde památky téměř žádné nenajdete. Ve večerních hodinách však město změní svou tvář, a na plážích, kde se ještě během dne opalovali nebo nakupovali celé rodiny, najdete jen mládež a mnoho nočních klubů, barů a restaurací. Playa de Taurito je místem spíše pro ty, kteří hledají odpočinek, ale i pro ty, kteří rádi sportují a nebo podnikají pěší túry po okolí. Pláže jsou zde s jemným pískem.

Městečko Maspalomas je skvělé místo pro rodiny s dětmi. Uchvátí vás nádhernou krajinou a 6 km dlouhou písečnou pláží. Letovisko San Agustin disponuje tmavými lávovými plážemi, a právě proto je zde velká nabídka wellness aktivit. Milovníci golfu tu najdou i golfové hřiště. Na sever od San Agustina leží Pozo Izquierdo známé konáním se mistrovstvími ve windsurfingu. Kdo má rád vodní sporty, určitě si oblíbí Puerto Rico.

Last minute Gran Canaria - fotografie

Hlavní město Las Palmas, vám nabídne něco z historie ostrova. Za návštěvu určitě stojí muzea Mundo Aborigen , Museo Canario, Casa Museo Colón nebo krásné parky a kostely jako např. Castillo de la Luz. Zajímavý je také Kolumbův dům. Mezi další oblíbené výletní cíle turistů patří horské vesnice Teror (slavné poutní místo) a Agaete. Podnebí je na ostrovech opravdu rozmanité, v severní části Gran Canarie je většinou teplé a slunečné klima s občasnými bouřkami. Průměrné teploty se pohybují v rozmezí 22 až 26 stupňů. V jižní polovině ostrova svítí slunce téměř nepřetržitě a je zde mnohem tepleji než na severu, v zimě zde téměř neprší.

Kam jinam na Kanárských ostrovech na last minute dovolenou?

Gran Canaria není jediným místem, kde se dá na Kanárských ostrovech s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat na Kanárské ostrovy a ušetřit na dovolené i na následující místa: Fuerteventura, Lanzarote, La Palma, Tenerife.

Další sekce katalogu Gran Canaria

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů na Gran Canarii je publikována v sekci dovolená Gran Canaria.