-

Last minute Gran Canaria s německou CK

Arguineguin

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Arguineguin jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Gran Canarii na Kanárských ostrovech turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Las Palmas

Plánujete-li dovolenou u moře na Gran Canarii na Kanárských ostrovech a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Las Palmas. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Maspalomas

Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře na Kanárských ostrovech trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Maspalomas na Gran Canarii

Playa Del Ingles

Ilustrační foto
Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Playa Del Ingles, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a na Gran Canarii na Kanárských ostrovech cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Playa De Taurito

Ilustrační foto
Dovolená na Kanárských ostrovech u moře bezesporu splňuje nároky a požadavky všech turistů, co se chtějí v během sezóny zájezdů opalovat pod horkými paprsky slunce a koupat se v prohřáté mořské vodě. Možnost letecky odcestovat do středika Playa De Taurito na Gran Canarii s německou cestovní kanceláří se slevou navíc činí tuto destinaci ještě atraktivnější.

Puerto De Mogan

Létání z blízkých zahraničních letišť do známých prázdninových destinací s německými cestovkami je pro české turisty rok od roku dostupnější a protože jde současně o jeden z nejbezpečnějších způsobů dopravy, i last minute dovolená v letovisku Puerto De Mogan, pořízená se slevou na poslední chvíli, se těší mezi turisty značné popularitě. O pobyty na Gran Canarii na Kanárských ostrovech je tradičně každým rokem velký zájem.

Puerto Rico

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Puerto Rico jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Gran Canarii na Kanárských ostrovech turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

San Agustin

Plánujete-li dovolenou u moře na Gran Canarii na Kanárských ostrovech a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska San Agustin. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Gran Canaria last minute - informace

Gran Canaria je třetí největší ostrov z Kanárských ostrovů, nachází se v Atlantiku mezi ostrovy Fuerteventura a Tenerife. Přestože má ostrov v průměru jen 45 km, panují zde různá podnebí a je proto někdy nazýván jako „miniaturní kontinent“. Na jižním pobřeží Gran Canarie najdete turistické centrum ostrova s těmi nejznámějšími městy a středisky.

Last minute Gran Canaria - fotografie

Playa del Inglés je významnou turistickou metropolí a zárověň největší prázdninové středisko na ostrově. Jeho pláže leží na krásných písečných dunách a každou hodinu mění svůj tvar Kromě kostela, kde se konají bohoslužby ve 3 různých jazycích, zde památky téměř žádné nenajdete. Ve večerních hodinách však město změní svou tvář, a na plážích, kde se ještě během dne opalovali nebo nakupovali celé rodiny, najdete jen mládež a mnoho nočních klubů, barů a restaurací. Playa de Taurito je místem spíše pro ty, kteří hledají odpočinek, ale i pro ty, kteří rádi sportují a nebo podnikají pěší túry po okolí. Pláže jsou zde s jemným pískem.

Městečko Maspalomas je skvělé místo pro rodiny s dětmi. Uchvátí vás nádhernou krajinou a 6 km dlouhou písečnou pláží. Letovisko San Agustin disponuje tmavými lávovými plážemi, a právě proto je zde velká nabídka wellness aktivit. Milovníci golfu tu najdou i golfové hřiště. Na sever od San Agustina leží Pozo Izquierdo známé konáním se mistrovstvími ve windsurfingu. Kdo má rád vodní sporty, určitě si oblíbí Puerto Rico.

Last minute Gran Canaria - fotografie

Hlavní město Las Palmas, vám nabídne něco z historie ostrova. Za návštěvu určitě stojí muzea Mundo Aborigen , Museo Canario, Casa Museo Colón nebo krásné parky a kostely jako např. Castillo de la Luz. Zajímavý je také Kolumbův dům. Mezi další oblíbené výletní cíle turistů patří horské vesnice Teror (slavné poutní místo) a Agaete. Podnebí je na ostrovech opravdu rozmanité, v severní části Gran Canarie je většinou teplé a slunečné klima s občasnými bouřkami. Průměrné teploty se pohybují v rozmezí 22 až 26 stupňů. V jižní polovině ostrova svítí slunce téměř nepřetržitě a je zde mnohem tepleji než na severu, v zimě zde téměř neprší.

Kam jinam na Kanárských ostrovech na last minute dovolenou?

Gran Canaria není jediným místem, kde se dá na Kanárských ostrovech s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat na Kanárské ostrovy a ušetřit na dovolené i na následující místa: Fuerteventura, La Palma, Tenerife.

Další sekce katalogu Gran Canaria

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů na Gran Canarii je publikována v sekci dovolená Gran Canaria.