-

Last minute La Palma s německou CK

El Paso

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu El Paso jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na La Palmu na Kanárských ostrovech turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Los Canarios Fuencaliente

Plánujete-li dovolenou u moře na La Palmě na Kanárských ostrovech a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Los Canarios Fuencaliente. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Los Llanos De Aridane

Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře na Kanárských ostrovech trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Los Llanos De Aridane na La Palmě

Playa De Los Cancajos

Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Playa De Los Cancajos, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a na La Palmu na Kanárských ostrovech cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

La Palma last minute - informace

Ostrov La Palma, původním názvem San Miguel de la Palma, je jedním ze sedmi obydlených Kanárských ostrovů ležících v Atlantském oceánu, která nesou přezdívku „ostrovy věčného jara“ díky příjemnému klimatu po celý rok. Hlavním městem je Santa Cruz de la Palma. Vzhledem k malé turistické dostupnosti je La Palma ostrovem především pro pěší turisty, milovníky přírody a individuální turisty.

Last minute La Palma - fotografie

Ve vnitrozemí ostrova se nachází obrovský kráter vyhaslé sopky o délce asi 28 km. Je největším kráterem na světě a nabízí opravdu jedinečný pohled na přírodní síly. Centrální sopečný masiv dělí La Palmu na suchou západní část a deštivou západní část. Okolo národního parku Caldera de Taburiente jsou rozsáhlé lesy s banánovníky, cukrovou třtinou, palmami a vavříny.

Kdo by chtěl na ostrově strávit dovolenou především koupáním, měl by navštívit jiný z Kanárských ostrovů. La Palma je zajímavá spíš pro milovníky sportu a turistiky. Trekking, jízda na horském kole, horolezectví nebo rybaření, to jsou hlavní lákadla tohoto ostrova. Masový turismus a hotelové komplexy tento ostrov nezasáhly, ale najde se zde pár letovisek kde by strávení dovolené mohlo být příjemným zážitkem. Los Cancajos vás ohromí černými plážemi a leží na východním pobřeží ostrova. Na západ najdete Puerto Naos, ležící přímo na kamenité pláži, letovisko s dlouhou pobřežní promenádou a možností vyzkoušet si třeba lukostřelbu.

Kam jinam na Kanárských ostrovech na last minute dovolenou?

La Palma není jediným místem, kde se dá na Kanárských ostrovech s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat na Kanárské ostrovy a ušetřit na dovolené i na následující místa: Fuerteventura, Gran Canaria, Lanzarote, Tenerife.

Další sekce katalogu La Palma

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů na La Palmu je publikována v sekci dovolená La Palma.