-

Last minute La Palma s německou CK

El Paso

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu El Paso jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na La Palmu na Kanárských ostrovech turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Los Canarios Fuencaliente

Plánujete-li dovolenou u moře na La Palmě na Kanárských ostrovech a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Los Canarios Fuencaliente. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Los Llanos De Aridane

Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře na Kanárských ostrovech trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Los Llanos De Aridane na La Palmě

Puerto Naos

Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Puerto Naos, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a na La Palmu na Kanárských ostrovech cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

La Palma last minute - informace

Ostrov La Palma, původním názvem San Miguel de la Palma, je jedním ze sedmi obydlených Kanárských ostrovů ležících v Atlantském oceánu, která nesou přezdívku „ostrovy věčného jara“ díky příjemnému klimatu po celý rok. Hlavním městem je Santa Cruz de la Palma. Vzhledem k malé turistické dostupnosti je La Palma ostrovem především pro pěší turisty, milovníky přírody a individuální turisty.

Last minute La Palma - fotografie

Ve vnitrozemí ostrova se nachází obrovský kráter vyhaslé sopky o délce asi 28 km. Je největším kráterem na světě a nabízí opravdu jedinečný pohled na přírodní síly. Centrální sopečný masiv dělí La Palmu na suchou západní část a deštivou západní část. Okolo národního parku Caldera de Taburiente jsou rozsáhlé lesy s banánovníky, cukrovou třtinou, palmami a vavříny.

Kdo by chtěl na ostrově strávit dovolenou především koupáním, měl by navštívit jiný z Kanárských ostrovů. La Palma je zajímavá spíš pro milovníky sportu a turistiky. Trekking, jízda na horském kole, horolezectví nebo rybaření, to jsou hlavní lákadla tohoto ostrova. Masový turismus a hotelové komplexy tento ostrov nezasáhly, ale najde se zde pár letovisek kde by strávení dovolené mohlo být příjemným zážitkem. Los Cancajos vás ohromí černými plážemi a leží na východním pobřeží ostrova. Na západ najdete Puerto Naos, ležící přímo na kamenité pláži, letovisko s dlouhou pobřežní promenádou a možností vyzkoušet si třeba lukostřelbu.

Kam jinam na Kanárských ostrovech na last minute dovolenou?

La Palma není jediným místem, kde se dá na Kanárských ostrovech s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat na Kanárské ostrovy a ušetřit na dovolené i na následující místa: Fuerteventura, Gran Canaria, Lanzarote, Tenerife.

Další sekce katalogu La Palma

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů na La Palmu je publikována v sekci dovolená La Palma.