-

Last minute Tenerife s německou CK

Buenavista Del Norte

Ilustrační foto
Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Buenavista Del Norte jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Tenerife na Kanárských ostrovech turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Guia De Isora

Plánujete-li dovolenou u moře na Tenerife na Kanárských ostrovech a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Guia De Isora. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

La Caleta (Costa Adeje)

Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře na Kanárských ostrovech trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska La Caleta (Costa Adeje) na Tenerife

Playa De Fanabe

Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Playa De Fanabe, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a na Tenerife na Kanárských ostrovech cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Playa De Las Americas

Dovolená na Kanárských ostrovech u moře bezesporu splňuje nároky a požadavky všech turistů, co se chtějí v během sezóny zájezdů opalovat pod horkými paprsky slunce a koupat se v prohřáté mořské vodě. Možnost letecky odcestovat do středika Playa De Las Americas na Tenerife s německou cestovní kanceláří se slevou navíc činí tuto destinaci ještě atraktivnější.

Playa Del Duque

Létání z blízkých zahraničních letišť do známých prázdninových destinací s německými cestovkami je pro české turisty rok od roku dostupnější a protože jde současně o jeden z nejbezpečnějších způsobů dopravy, i last minute dovolená v letovisku Playa Del Duque, pořízená se slevou na poslední chvíli, se těší mezi turisty značné popularitě. O pobyty na Tenerife na Kanárských ostrovech je tradičně každým rokem velký zájem.

Playa Paraiso (Costa Adeje)

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Playa Paraiso (Costa Adeje) jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Tenerife na Kanárských ostrovech turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Puerto De La Cruz

Plánujete-li dovolenou u moře na Tenerife na Kanárských ostrovech a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Puerto De La Cruz. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Puerto Santiago

Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře na Kanárských ostrovech trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Puerto Santiago na Tenerife

Torviscas

Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Torviscas, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a na Tenerife na Kanárských ostrovech cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Tenerife last minute - informace

U severozápadního pobřeží Afriky, v Atlantském oceánu, leží skupina Kanárských ostrovů. Jedním z obydlených ostrovů a zároveň největším je Tenerife. Nejvyšším vrcholem je Pico del Teide (3717 m.n.m.), který je zároveň nejvyšší horou ve Španělsku. Ostrov Tenerife z největší části charakterizují sopečné masívy. Hlavním městem ostrova je Santa Cruz de Tenerife. Turisté většinou navštěvují jih ostrova, kde najdou ty nejkrásnější pláže.

Last minute Tenerife - fotografie

Milovníci surfování mají svůj ráj v El Medano na jižním pobřeží. Pro rodiny s dětmi je oblíbeným výletním cílem Aquapark, kde kromě různých bazénů a tobogánů mohou obdivovat i delfíní show. Nedaleko parku jsou oblíbená letoviska u pláží Los Cristianos a Playa de las Américas. Pokud chcete poznávat místní historii a kulturu vydejte se na sever do zeleného údolí Orotava. Ve starokatalánském městě La Orotava můžete navštívit kostel Iglesia de la Concepción, neoklasicistní radnici nebo etnografické muzeum. Nedaleko od La Orotavy leží městečko Puerto de la Cruz s malebným centrem a přístavní promenádou lemovanou palmami.

Nejzelenější Kanárský ostrov – Tenerifa, nabízí mimo jiné i přírodní ráj s bohatou flórou a faunou. Nachází se zde dokonce nejstarší a největší přírodní rezervace ve Španělsku Las Cañadas a v parku Loro Parque můžete pozorovat nejrůznější druhy zvířat. Úrodná sopečná půda nabízí nejlepší podmínky pro banánovníky, ze kterých se také vyrábí místní banánový likér. Ostrov je díky mírnému podnebí s příjemnými teplotami oblíbenou turistickou destinací po celý rok. Hora Pico del Teide dělí ostrov na severní, zelenější část, kde více prší a teplejší jih, kde více svítí slunce a jsou kilometry pláží.

Kam jinam na Kanárských ostrovech na last minute dovolenou?

Tenerife není jediným místem, kde se dá na Kanárských ostrovech s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat na Kanárské ostrovy a ušetřit na dovolené i na následující místa: Fuerteventura, Gran Canaria, Lanzarote, La Palma.

Další sekce katalogu Tenerife

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů na Tenerife je publikována v sekci dovolená Tenerife.