-

Last minute Jamajka s německou CK

Lucea

Ilustrační foto
Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Lucea jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Jamajku v Karibiku turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Montego Bay

Ilustrační foto
Plánujete-li dovolenou u moře na Jamajce v Karibiku a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Montego Bay. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Negril

Ilustrační foto
Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře v Karibiku trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Negril na Jamajce

Whitehouse

Ilustrační foto
Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Whitehouse, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a na Jamajku v Karibiku cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Jamajka last minute - informace

Přemýšlíte o dovolené a nevíte do které země se vydat? Pokud máte rádi muziku, dobré pití a krásné pláže, vydejte se na Jamajku! Na Jamajce vás upoutá všudepřítomná hudba ve stylu reggae, chutný jamajský rum, vynikající a slavná káva Blue Mountain a krásné pláže Karibského moře. Narazíte zde na velice různorodou krajinu. Od severu je svěží a zelená, ale na jihu již neúrodná a pouštní. Jak pestrá je zdejší krajina, tak pestrý je i výběr ubytování. Každý návštěvník si vybere co je jeho prioritou.

Last minute Jamajka - fotografie

Jamajka má také své legendy o pirátech, stejně jako většina ostrovů v Karibiku. Montego Bay je první město, které uvidíte, když přijedete na Jamajku. Zde přistávají mezinárodní lety. Toto druhé největší město Jamajky je i turistickým centrem ostrova. Pohled na něj sice může působit trochu groteskně, když vidíte moderní budovy, postavené hned vedle malých domečků, ale rychle si na to zvyknete a pak už budete jen pozorovatů jeho půvab a jedinečnost. Dovolená na Jamajce nabízí možnost nejrůznějších aktivit. Od procházek po místních památkách až po nádherné přírodní skvosty. Například v Ocho Rios každý den stovky turistů obdivují vodopády Dunns River Falls.

Další sekce katalogu Jamajka

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů na Jamajku je publikována v sekci dovolená Jamajka.