-

Last minute Holguin s německou CK

Guardalavaca

Ilustrační foto
Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Guardalavaca jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se do Holguinu na Kubě turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Holguin last minute - informace

Provincie Holguin leží na severovýchodě Kuby. Na území o rozloze 9300 km² žije více než milión obyvatel, z nichž více než polovina bydlí ve městech. Stejnojmenné hlavní město bylo založeno roku 1720. Ucítíte v něm španělskou atmosféru a říká se mu také město parků. Dovolená strávená na tomto místě je pro každého nezapomenutelným zážitkem.

Last minute Holguin - fotografie

Pobřeží je více než 40 km dlouhé a najdete na něm několik zvláštností. Na severu Holguinu se nachází 40 pláží. Guardalavaca a Playa Esmeralda patří k těm nejkrásnějším plážím na Kubě. U pláže Playa Pesquero najdete výborné potápěčské oblasti a na souši vás ohromí přírodní krásy. Pláž Playa Blanca poblíž Cayo Bariay bylo místo, kde Kolumbus poprvé vstoupil na kubánskou půdu, když cestoval do Nového světa.

Severovýchodně od Holguinu se rozprostírá přírodní ráj Cayo Saetía. Jihovýchodně od hlavního města se nachází přírodní park Parque Nacional La Mensura, v němž spatříte kontrast deštného pralesa s hustým borovicovým lesem. Hlavními centry kubánské archeologie jsou Banes, bílá vesnička Gibara a město Holguin, jejichž historická jádra postavená v koloniálním stylu představují velké kulturní a současně historické bohatství. O velkém španělském vlivu v provincii Holguin svědčí Májové průvody, které se konají 3. a 4. května. Jedná se o pouť k horskému hřebenu Loma de la Cruz, kde se na závěr koná velkolepá slavnost.

Kam jinam na Kubě na last minute dovolenou?

Holguin není jediným místem, kde se dá na Kubě s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat na Kubu a ušetřit na dovolené i na následující místa: Varadero a Havana.

Další sekce katalogu Holguin

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů do Holguinu je publikována v sekci dovolená Holguin.