-

Last minute Holguin s německou CK

Baconao

Ilustrační foto
Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Baconao jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se do Holguinu na Kubě turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Covarrubias

Ilustrační foto
Plánujete-li dovolenou u moře v Holguinu na Kubě a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Covarrubias. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Guardalavaca

Ilustrační foto
Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře na Kubě trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Guardalavaca v Holguinu

Marea Del Portillo

Ilustrační foto
Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Marea Del Portillo, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a do Holguinu na Kubě cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Playa Yuraguanal

Ilustrační foto
Dovolená na Kubě u moře bezesporu splňuje nároky a požadavky všech turistů, co se chtějí v během sezóny zájezdů opalovat pod horkými paprsky slunce a koupat se v prohřáté mořské vodě. Možnost letecky odcestovat do středika Playa Yuraguanal v Holguinu s německou cestovní kanceláří se slevou navíc činí tuto destinaci ještě atraktivnější.

Santa Lucia

Ilustrační foto
Létání z blízkých zahraničních letišť do známých prázdninových destinací s německými cestovkami je pro české turisty rok od roku dostupnější a protože jde současně o jeden z nejbezpečnějších způsobů dopravy, i last minute dovolená v letovisku Santa Lucia, pořízená se slevou na poslední chvíli, se těší mezi turisty značné popularitě. O pobyty v Holguinu na Kubě je tradičně každým rokem velký zájem.

Holguin last minute - informace

Provincie Holguin leží na severovýchodě Kuby. Na území o rozloze 9300 km² žije více než milión obyvatel, z nichž více než polovina bydlí ve městech. Stejnojmenné hlavní město bylo založeno roku 1720. Ucítíte v něm španělskou atmosféru a říká se mu také město parků. Dovolená strávená na tomto místě je pro každého nezapomenutelným zážitkem.

Last minute Holguin - fotografie

Pobřeží je více než 40 km dlouhé a najdete na něm několik zvláštností. Na severu Holguinu se nachází 40 pláží. Guardalavaca a Playa Esmeralda patří k těm nejkrásnějším plážím na Kubě. U pláže Playa Pesquero najdete výborné potápěčské oblasti a na souši vás ohromí přírodní krásy. Pláž Playa Blanca poblíž Cayo Bariay bylo místo, kde Kolumbus poprvé vstoupil na kubánskou půdu, když cestoval do Nového světa.

Severovýchodně od Holguinu se rozprostírá přírodní ráj Cayo Saetía. Jihovýchodně od hlavního města se nachází přírodní park Parque Nacional La Mensura, v němž spatříte kontrast deštného pralesa s hustým borovicovým lesem. Hlavními centry kubánské archeologie jsou Banes, bílá vesnička Gibara a město Holguin, jejichž historická jádra postavená v koloniálním stylu představují velké kulturní a současně historické bohatství. O velkém španělském vlivu v provincii Holguin svědčí Májové průvody, které se konají 3. a 4. května. Jedná se o pouť k horskému hřebenu Loma de la Cruz, kde se na závěr koná velkolepá slavnost.

Kam jinam na Kubě na last minute dovolenou?

Holguin není jediným místem, kde se dá na Kubě s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat na Kubu a ušetřit na dovolené i na následující místa: Varadero a Havana.

Další sekce katalogu Holguin

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů do Holguinu je publikována v sekci dovolená Holguin.