-

Last minute Kuba s německou CK

Holguin

Pokud plánujete last minute dovolenou v Holguinu na Kubě s německou cestovní kanceláří, za zajímavé ceny si tu budete si moci užívat dostatku slunečního svitu, prohřátého moře, koupání, opalování, procházek podél pláže a dalších příjemných činností během každého dnu vaší dovolené

Varadero a Havana

Pokud je pro vás dovolená u moře synonymem relaxace a hlavní prioritou jsou klid a pohoda, a navíc ještě chcete ušetřit značnou část při její koupi, zvažte možnost letecky cestovat s německou cestovní kanceláří do Varadera nebo do Havany na Kubě na last minute zájezd.

Kuba last minute - informace

Když se řekne Kuba, lidé si obvykle vybaví revoluci, rum, pole s cukrovou třtinou, ale i žhavé rytmy, tklivou hudbu, karibské slunce, nádherné pláže a moře. V posledních letech se Kuba stává oblíbenou turistickou destinací při volbě dovolené, hlavně díky její poloze v Karibiku. Patří k souostroví Velké Antily a turisté ji rádi navštěvují hned z několika důvodů. Za prvé je to kubánská historie, kterou na ostrově vnímáte na každém kroku. A za druhé je to slunce, jež na Kubě svítí prakticky pořád, moře a překrásné pláže. Milovníci kultury najdou na ostrově všechno, co hledají, protože kubánská kultura je opravdu jedinečná.

Last minute dovolená Kuba - fotografie

Dalším důležitým odvětvím je cestovní ruch. Je to jediná možnost jak si ostrované mohou trochu přivydělat na spropitném od turistů, kteří zde tráví dovolenou. Zaměstnanci v cestovním ruchu se vzdělávají na univerzitách, aby se návštěvníci cítili na ostrově dobře, neměli důvod si stěžovat a rádi se sem vraceli. Proto i turistická centra vždy dodrží to, co slíbí. Ostrov nabízí skutečně vše, co potřebujete pro ideální dovolenou.

Na Kubě najdete celou řadu pamětihodností. Jedná se o zemi mnoha tajemství, ale i protikladů. Možná proto je tak fascinující a vybízí turisty, aby na něm strávili dovolenou. Tu si mohou obohatit o prohlídky historických měst s jejich památkami a procházky téměř nedotčenou přírodou. Přitom se nemusíte vzdát ani krásných pláží. Opalování k dovolené na Kubě prostě patří. A vy byste si ho také neměli odepřít.

Last minute dovolená Kuba - fotografie

Kromě památek a klidu na plážích, jsou zde perfektní podmínky pro milovníky podmořského světa. Ať už se šnorchlem nebo se potopíte hlouběji budete moci pozorovat tento fascinující podvodní svět. Ostrov totiž patří k nejoblíbenějším destinacím všech potápěčů. Pestrost, která čeká na potápěče ve vodách kolem ostrova, zaručeně předčí všechna očekávání.

Další sekce katalogu Kuba

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené na Kubě je publikována v sekci dovolená Kuba.