-

Last minute Varadero a Havana s německou CK

Havana

Ilustrační foto
Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Havana jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se do Varadera nebo do Havany na Kubě turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Jibacoa

Ilustrační foto
Plánujete-li dovolenou u moře ve Varaderu nebo v Havaně na Kubě a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Jibacoa. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Playa De Ancon

Ilustrační foto
Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře na Kubě trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Playa De Ancon ve Varaderu nebo v Havaně

Varadero

Ilustrační foto
Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Varadero, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a do Varadera nebo do Havany na Kubě cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Varadero a Havana last minute - informace

Varadero se nachází jen 140 kilometrů od hlavního kubánského města Havana. Než se ale vydáte na výlet do historií nabitého hlavního města, měli byste nejprve prozkoumat okolí tohoto rušného přímořského letoviska. Tento rajský kout na zemi je nejen ideálním místem k dovolené plné odpočinku, ale váš prázdninový program můžete také vyplnit zajímavými výlety.

Last minute Varadero a Havana - fotografie

Letovisko v severní části poloostrova Hicacos je vyhledávaným turistickým cílem zejména díky jeho proslaveným plážím se sněhobílým pískem. Rozkládají se až do vzdálenosti přibližně 12 km. Po celé délce je lemují palmy a každý návštěvník si tak zde najde dostatek prostoru pro relaxaci, opalování nebo pěší procházku. V blízkosti letiště se nachází jeskyně Saturn se zkamenělinami, které dosvědčují existenci krápníkových jeskyní již před mnoha miliony let. U silnice Autopista Sur leží jeskyně Ambrosius, ve které můžete obdivovat unikátní malby kubánských domorodců. Podél hlavní ulice Avenida Primera stojí malebné vily z doby revoluce, vedle nich šarmantní restaurace a kavárny, které lákají k posezení.

Pro milovníky vodních sportů je úzký poloostrov opravdovým rájem. Jsou zde perfektní podmínky pro plachtění, surfování i potápění. Piano-bary nebo diskotéky jsou zase ideálním místem k odpočinku po náročném dni. Pokud jste romantici pakprocházky při západu slunce je to pravé.

Kam jinam na Kubě na last minute dovolenou?

Varadero a Havana není jediným místem, kde se dá na Kubě s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat na Kubu a ušetřit na dovolené i na následující místa: Holguin.

Další sekce katalogu Varadero a Havana

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů do Varadera nebo do Havany je publikována v sekci dovolená Varadero a Havana.