-

Last minute Mallorca s německou CK

Alcudia

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Alcudia jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Mallorcu na Mallorce, Menorce nebo Ibize turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Banyalbufar

Plánujete-li dovolenou u moře na Mallorce na Mallorce, Menorce nebo Ibize a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Banyalbufar. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Cabo Regana

Ilustrační foto
Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře na Mallorce, Menorce nebo Ibize trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Cabo Regana na Mallorce

Cala Bona

Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Cala Bona, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a na Mallorcu na Mallorce, Menorce nebo Ibize cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Cala Canyamel

Ilustrační foto
Dovolená na Mallorce, Menorce nebo Ibize u moře bezesporu splňuje nároky a požadavky všech turistů, co se chtějí v během sezóny zájezdů opalovat pod horkými paprsky slunce a koupat se v prohřáté mořské vodě. Možnost letecky odcestovat do středika Cala Canyamel na Mallorce s německou cestovní kanceláří se slevou navíc činí tuto destinaci ještě atraktivnější.

Cala d'Or

Létání z blízkých zahraničních letišť do známých prázdninových destinací s německými cestovkami je pro české turisty rok od roku dostupnější a protože jde současně o jeden z nejbezpečnějších způsobů dopravy, i last minute dovolená v letovisku Cala d'Or, pořízená se slevou na poslední chvíli, se těší mezi turisty značné popularitě. O pobyty na Mallorce na Mallorce, Menorce nebo Ibize je tradičně každým rokem velký zájem.

Cala Mandia (Porto Cristo Novo)

Ilustrační foto
Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Cala Mandia (Porto Cristo Novo) jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Mallorcu na Mallorce, Menorce nebo Ibize turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Cala Mezquida

Plánujete-li dovolenou u moře na Mallorce na Mallorce, Menorce nebo Ibize a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Cala Mezquida. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Cala Millor

Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře na Mallorce, Menorce nebo Ibize trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Cala Millor na Mallorce

Cala Mondrago

Ilustrační foto
Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Cala Mondrago, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a na Mallorcu na Mallorce, Menorce nebo Ibize cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Cala Ratjada

Dovolená na Mallorce, Menorce nebo Ibize u moře bezesporu splňuje nároky a požadavky všech turistů, co se chtějí v během sezóny zájezdů opalovat pod horkými paprsky slunce a koupat se v prohřáté mořské vodě. Možnost letecky odcestovat do středika Cala Ratjada na Mallorce s německou cestovní kanceláří se slevou navíc činí tuto destinaci ještě atraktivnější.

Cala San Vicente

Létání z blízkých zahraničních letišť do známých prázdninových destinací s německými cestovkami je pro české turisty rok od roku dostupnější a protože jde současně o jeden z nejbezpečnějších způsobů dopravy, i last minute dovolená v letovisku Cala San Vicente, pořízená se slevou na poslední chvíli, se těší mezi turisty značné popularitě. O pobyty na Mallorce na Mallorce, Menorce nebo Ibize je tradičně každým rokem velký zájem.

Calas De Mallorca

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Calas De Mallorca jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Mallorcu na Mallorce, Menorce nebo Ibize turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Cala Vinas

Ilustrační foto
Plánujete-li dovolenou u moře na Mallorce na Mallorce, Menorce nebo Ibize a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Cala Vinas. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Calvia

Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře na Mallorce, Menorce nebo Ibize trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Calvia na Mallorce

Camp De Mar

Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Camp De Mar, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a na Mallorcu na Mallorce, Menorce nebo Ibize cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Can Pastilla

Dovolená na Mallorce, Menorce nebo Ibize u moře bezesporu splňuje nároky a požadavky všech turistů, co se chtějí v během sezóny zájezdů opalovat pod horkými paprsky slunce a koupat se v prohřáté mořské vodě. Možnost letecky odcestovat do středika Can Pastilla na Mallorce s německou cestovní kanceláří se slevou navíc činí tuto destinaci ještě atraktivnější.

Can Picafort

Létání z blízkých zahraničních letišť do známých prázdninových destinací s německými cestovkami je pro české turisty rok od roku dostupnější a protože jde současně o jeden z nejbezpečnějších způsobů dopravy, i last minute dovolená v letovisku Can Picafort, pořízená se slevou na poslední chvíli, se těší mezi turisty značné popularitě. O pobyty na Mallorce na Mallorce, Menorce nebo Ibize je tradičně každým rokem velký zájem.

Colonia De Sant Jordi

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Colonia De Sant Jordi jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Mallorcu na Mallorce, Menorce nebo Ibize turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Costa De Los Pinos

Plánujete-li dovolenou u moře na Mallorce na Mallorce, Menorce nebo Ibize a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Costa De Los Pinos. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Costa D' En Blanes

Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře na Mallorce, Menorce nebo Ibize trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Costa D' En Blanes na Mallorce

Font De Sa Cala

Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Font De Sa Cala, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a na Mallorcu na Mallorce, Menorce nebo Ibize cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Illetas

Dovolená na Mallorce, Menorce nebo Ibize u moře bezesporu splňuje nároky a požadavky všech turistů, co se chtějí v během sezóny zájezdů opalovat pod horkými paprsky slunce a koupat se v prohřáté mořské vodě. Možnost letecky odcestovat do středika Illetas na Mallorce s německou cestovní kanceláří se slevou navíc činí tuto destinaci ještě atraktivnější.

Llucmajor

Létání z blízkých zahraničních letišť do známých prázdninových destinací s německými cestovkami je pro české turisty rok od roku dostupnější a protože jde současně o jeden z nejbezpečnějších způsobů dopravy, i last minute dovolená v letovisku Llucmajor, pořízená se slevou na poslední chvíli, se těší mezi turisty značné popularitě. O pobyty na Mallorce na Mallorce, Menorce nebo Ibize je tradičně každým rokem velký zájem.

Paguera

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Paguera jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Mallorcu na Mallorce, Menorce nebo Ibize turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Palma De Mallorca

Plánujete-li dovolenou u moře na Mallorce na Mallorce, Menorce nebo Ibize a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Palma De Mallorca. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Palma Nova

Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře na Mallorce, Menorce nebo Ibize trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Palma Nova na Mallorce

Playa De Muro

Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Playa De Muro, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a na Mallorcu na Mallorce, Menorce nebo Ibize cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Playa De Palma

Dovolená na Mallorce, Menorce nebo Ibize u moře bezesporu splňuje nároky a požadavky všech turistů, co se chtějí v během sezóny zájezdů opalovat pod horkými paprsky slunce a koupat se v prohřáté mořské vodě. Možnost letecky odcestovat do středika Playa De Palma na Mallorce s německou cestovní kanceláří se slevou navíc činí tuto destinaci ještě atraktivnější.

Portals Nous

Létání z blízkých zahraničních letišť do známých prázdninových destinací s německými cestovkami je pro české turisty rok od roku dostupnější a protože jde současně o jeden z nejbezpečnějších způsobů dopravy, i last minute dovolená v letovisku Portals Nous, pořízená se slevou na poslední chvíli, se těší mezi turisty značné popularitě. O pobyty na Mallorce na Mallorce, Menorce nebo Ibize je tradičně každým rokem velký zájem.

Port D' Andratx

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Port D' Andratx jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Mallorcu na Mallorce, Menorce nebo Ibize turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Port De Soller

Plánujete-li dovolenou u moře na Mallorce na Mallorce, Menorce nebo Ibize a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Port De Soller. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Portocolom

Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře na Mallorce, Menorce nebo Ibize trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Portocolom na Mallorce

Porto Cristo

Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Porto Cristo, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a na Mallorcu na Mallorce, Menorce nebo Ibize cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Porto Petro

Ilustrační foto
Dovolená na Mallorce, Menorce nebo Ibize u moře bezesporu splňuje nároky a požadavky všech turistů, co se chtějí v během sezóny zájezdů opalovat pod horkými paprsky slunce a koupat se v prohřáté mořské vodě. Možnost letecky odcestovat do středika Porto Petro na Mallorce s německou cestovní kanceláří se slevou navíc činí tuto destinaci ještě atraktivnější.

Sa Coma

Létání z blízkých zahraničních letišť do známých prázdninových destinací s německými cestovkami je pro české turisty rok od roku dostupnější a protože jde současně o jeden z nejbezpečnějších způsobů dopravy, i last minute dovolená v letovisku Sa Coma, pořízená se slevou na poslední chvíli, se těší mezi turisty značné popularitě. O pobyty na Mallorce na Mallorce, Menorce nebo Ibize je tradičně každým rokem velký zájem.

Santa Ponsa

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Santa Ponsa jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Mallorcu na Mallorce, Menorce nebo Ibize turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

S' Arenal

Plánujete-li dovolenou u moře na Mallorce na Mallorce, Menorce nebo Ibize a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska S' Arenal. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Soller

Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře na Mallorce, Menorce nebo Ibize trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Soller na Mallorce

Son Servera

Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Son Servera, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a na Mallorcu na Mallorce, Menorce nebo Ibize cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Mallorca last minute - informace

Mallorca je stále jednou z nejoblíbenějších prázdninových destinací, protože na tomto největším baleárském ostrově se vám můžou splnit všechna přání, která toužíte na dovolené prožít. Ruch a velké množství turistů v prázdninových centrech na pobřeží, ale také klid a pohoda v malých vesnicích se starobylými kláštery ve vnitrozemí. Tohle všechno vám ostrov nabízí. A pokud je ještě v nabídce příznivá cena last minute je rozhodování kde strávit dovolenou o to příjemnější.

Last minute Mallorca - fotografie

Divoké pohoří jako Serra de Tramuntana a drsné pobřeží až k mysu Formentor určitě potěší milovníky přírody. Ti, co se zajímají o historii zase nadchne monumentální krása gotické katedrály La Seu nebo sbírka moderních umělců jako byl Picasso a Dalí v Museu d'Art Espanyol Contemporani v hlavním městě, kterým je Palma de Mallorca.

Nádherné pláže, čistá, tyrkysová mořská voda na jihozápadě a severovýchodě potěší „plážové povaleče“, neboť na Mallorce svítí slunce více jak 3000 hodin ročně. Noční život, kterým je Mallorca vyhlášená, je nejzajímavější v letoviscích Platja de Palma nebo S'Arenal.

Last minute Mallorca - fotografie

Na ostrově, kde je 40 sportovních přístavů a více než 100 pláží, jsou na prvním místě samozřejmě vodní sporty. Všude narazíte na nabídku surfařských a plachtařských kursů kde si můžete vyzkoušet vodní lyžování, parasailing nebo potápění. Sportovní nadšenci si na Mallorce mohou vyzkoušet tenis, plážový volejbal, golf nebo jízdu na koni. Pro milovníky slunce a plavání v moři jsou zde připraveny široké, písečné pláže, ale také skryté nádherné zátoky a menší pláže s kamenitými plošinami, které jsou chráněny vysokými útesy.

Mallorca se stává stále oblíbenější také mezi příznivci cyklistiky a pěší turistiky. Trénují zde nejen profesionálové, ale také rekreační cyklisté si tu najdou tu pravou vysokohorskou stezku po hřebenech pohoří. Last minute zájezdy na Mallorcu jsou nejvyhledávanějšíí od jara do podzimu. Na jaře je hezčí příroda, na podzim je zase teplejší moře, ale slunce zde svítí pořád. V létě zde můžete zažít i nepříjemná horka.

Kam jinam na Mallorce, Menorce nebo Ibize na last minute dovolenou?

Mallorca není jediným místem, kde se dá na Mallorce, Menorce nebo Ibize s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat na Mallorcu, Menorcu nebo Ibizu a ušetřit na dovolené i na následující místa: Ibiza, Menorca.

Další sekce katalogu Mallorca

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů na Mallorcu je publikována v sekci dovolená Mallorca.