-

Last minute Mallorca s německou CK

Alcudia

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Alcudia jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Mallorcu na Mallorce, Menorce nebo Ibize turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Cala Millor

Plánujete-li dovolenou u moře na Mallorce na Mallorce, Menorce nebo Ibize a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Cala Millor. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Cala Ratjada

Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře na Mallorce, Menorce nebo Ibize trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Cala Ratjada na Mallorce

Calvia

Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Calvia, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a na Mallorcu na Mallorce, Menorce nebo Ibize cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Camp De Mar

Dovolená na Mallorce, Menorce nebo Ibize u moře bezesporu splňuje nároky a požadavky všech turistů, co se chtějí v během sezóny zájezdů opalovat pod horkými paprsky slunce a koupat se v prohřáté mořské vodě. Možnost letecky odcestovat do středika Camp De Mar na Mallorce s německou cestovní kanceláří se slevou navíc činí tuto destinaci ještě atraktivnější.

Can Pastilla

Létání z blízkých zahraničních letišť do známých prázdninových destinací s německými cestovkami je pro české turisty rok od roku dostupnější a protože jde současně o jeden z nejbezpečnějších způsobů dopravy, i last minute dovolená v letovisku Can Pastilla, pořízená se slevou na poslední chvíli, se těší mezi turisty značné popularitě. O pobyty na Mallorce na Mallorce, Menorce nebo Ibize je tradičně každým rokem velký zájem.

Can Picafort

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Can Picafort jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Mallorcu na Mallorce, Menorce nebo Ibize turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Colonia De Sant Jordi

Plánujete-li dovolenou u moře na Mallorce na Mallorce, Menorce nebo Ibize a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Colonia De Sant Jordi. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Costa De Los Pinos

Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře na Mallorce, Menorce nebo Ibize trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Costa De Los Pinos na Mallorce

Illetas

Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Illetas, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a na Mallorcu na Mallorce, Menorce nebo Ibize cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Llucmajor

Dovolená na Mallorce, Menorce nebo Ibize u moře bezesporu splňuje nároky a požadavky všech turistů, co se chtějí v během sezóny zájezdů opalovat pod horkými paprsky slunce a koupat se v prohřáté mořské vodě. Možnost letecky odcestovat do středika Llucmajor na Mallorce s německou cestovní kanceláří se slevou navíc činí tuto destinaci ještě atraktivnější.

Paguera

Létání z blízkých zahraničních letišť do známých prázdninových destinací s německými cestovkami je pro české turisty rok od roku dostupnější a protože jde současně o jeden z nejbezpečnějších způsobů dopravy, i last minute dovolená v letovisku Paguera, pořízená se slevou na poslední chvíli, se těší mezi turisty značné popularitě. O pobyty na Mallorce na Mallorce, Menorce nebo Ibize je tradičně každým rokem velký zájem.

Palma Nova

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Palma Nova jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Mallorcu na Mallorce, Menorce nebo Ibize turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Playa De Muro

Plánujete-li dovolenou u moře na Mallorce na Mallorce, Menorce nebo Ibize a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Playa De Muro. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Playa De Palma

Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře na Mallorce, Menorce nebo Ibize trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Playa De Palma na Mallorce

Port De Soller

Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Port De Soller, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a na Mallorcu na Mallorce, Menorce nebo Ibize cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Porto Cristo

Dovolená na Mallorce, Menorce nebo Ibize u moře bezesporu splňuje nároky a požadavky všech turistů, co se chtějí v během sezóny zájezdů opalovat pod horkými paprsky slunce a koupat se v prohřáté mořské vodě. Možnost letecky odcestovat do středika Porto Cristo na Mallorce s německou cestovní kanceláří se slevou navíc činí tuto destinaci ještě atraktivnější.

Santa Ponsa

Létání z blízkých zahraničních letišť do známých prázdninových destinací s německými cestovkami je pro české turisty rok od roku dostupnější a protože jde současně o jeden z nejbezpečnějších způsobů dopravy, i last minute dovolená v letovisku Santa Ponsa, pořízená se slevou na poslední chvíli, se těší mezi turisty značné popularitě. O pobyty na Mallorce na Mallorce, Menorce nebo Ibize je tradičně každým rokem velký zájem.

Soller

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Soller jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Mallorcu na Mallorce, Menorce nebo Ibize turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Mallorca last minute - informace

Mallorca je stále jednou z nejoblíbenějších prázdninových destinací, protože na tomto největším baleárském ostrově se vám můžou splnit všechna přání, která toužíte na dovolené prožít. Ruch a velké množství turistů v prázdninových centrech na pobřeží, ale také klid a pohoda v malých vesnicích se starobylými kláštery ve vnitrozemí. Tohle všechno vám ostrov nabízí. A pokud je ještě v nabídce příznivá cena last minute je rozhodování kde strávit dovolenou o to příjemnější.

Last minute Mallorca - fotografie

Divoké pohoří jako Serra de Tramuntana a drsné pobřeží až k mysu Formentor určitě potěší milovníky přírody. Ti, co se zajímají o historii zase nadchne monumentální krása gotické katedrály La Seu nebo sbírka moderních umělců jako byl Picasso a Dalí v Museu d'Art Espanyol Contemporani v hlavním městě, kterým je Palma de Mallorca.

Nádherné pláže, čistá, tyrkysová mořská voda na jihozápadě a severovýchodě potěší „plážové povaleče“, neboť na Mallorce svítí slunce více jak 3000 hodin ročně. Noční život, kterým je Mallorca vyhlášená, je nejzajímavější v letoviscích Platja de Palma nebo S'Arenal.

Last minute Mallorca - fotografie

Na ostrově, kde je 40 sportovních přístavů a více než 100 pláží, jsou na prvním místě samozřejmě vodní sporty. Všude narazíte na nabídku surfařských a plachtařských kursů kde si můžete vyzkoušet vodní lyžování, parasailing nebo potápění. Sportovní nadšenci si na Mallorce mohou vyzkoušet tenis, plážový volejbal, golf nebo jízdu na koni. Pro milovníky slunce a plavání v moři jsou zde připraveny široké, písečné pláže, ale také skryté nádherné zátoky a menší pláže s kamenitými plošinami, které jsou chráněny vysokými útesy.

Mallorca se stává stále oblíbenější také mezi příznivci cyklistiky a pěší turistiky. Trénují zde nejen profesionálové, ale také rekreační cyklisté si tu najdou tu pravou vysokohorskou stezku po hřebenech pohoří. Last minute zájezdy na Mallorcu jsou nejvyhledávanějšíí od jara do podzimu. Na jaře je hezčí příroda, na podzim je zase teplejší moře, ale slunce zde svítí pořád. V létě zde můžete zažít i nepříjemná horka.

Další sekce katalogu Mallorca

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů na Mallorcu je publikována v sekci dovolená Mallorca.