-

Last minute Madeira s německou CK

Calheta

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Calheta jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Madeiru v Portugalsku turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Canico De Baixo

Plánujete-li dovolenou u moře na Madeiře v Portugalsku a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Canico De Baixo. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Funchal

Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře v Portugalsku trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Funchal na Madeiře

Santa Cruz

Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Santa Cruz, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a na Madeiru v Portugalsku cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Madeira last minute - informace

"Zelený ostrov" nebo také „Portugalská plovoucí zahrada“, tak by se dal charakterizovat ostrov Madeira, který patří k Portugalsku. Leží v Atlantickém oceánu a jeho rozloha je přibližně 740 km2. Nejvyšším bodem na ostrově je sopka Pico Ruivo (1.862 m). Díky vysokým horským pásmům je ostrovní klima rozděleno do dvou částí. Na západní straně se rozprostírá náhorní planina Paul da Serra, kde se vyskytují velice často husté mlhy a na severu pak leží údolí Ribera, přes které teče nejdelší řeka ostrova. Takže můžete být svědky toho, že na jedné straně ostrova prší a na druhé svítí slunce. Díky častým srážkám, kterých je na Madeiře opravdu hodně, je i vlhkost vzduchu po celý rok velmi vysoká a tak máte po celý rok možnost vidět kvést nejrůznější druhy exotických rostlin.

Last minute Madeira - fotografie

Hlavním městem Madeiry je Funchal. Je to největší město na ostrově se spoustou historických památek. Mezi ty nejzajímavější patří Katedrála Sé z 15. století s nádhernými gotickými klenbami nebo pevnost Palacio de Sao Lourenco, která chránila město před nájezdy pirátů. Dále pak klášter Convento de Santa Clara, kde byl údajně pod oltářem pochován objevitel ostrova Joao Goncalvese Zarco nebo pověstné květinové zahrady, které oplývají exotikou, opojnou vůní a hrají všemi barvami.

Dalšími turisticky zajímavými místy jsou Calheta s uměle vytvořenými plážemi, na které byl dovezen písek až z Maroka. Pro milovníky klidu jsou tu letoviska Canico de Baixo a Santa Cruz. K Madeiře náleží také malý ostrov Porto, který využívají turisté hlavně ke koupání, opalování se na zlatavé pláži a relaxování. Nejvhodnější doba pro návštěvu Madeiry je od června do listopadu, kdy se teplota moře pohybuje okolo 20 stupňů i více.

Další sekce katalogu Madeira

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů na Madeiru je publikována v sekci dovolená Madeira.