-

Last minute Portugalsko s německou CK

Algarve

Pokud plánujete last minute dovolenou v Algarve v Portugalsku s německou cestovní kanceláří, za zajímavé ceny si tu budete si moci užívat dostatku slunečního svitu, prohřátého moře, koupání, opalování, procházek podél pláže a dalších příjemných činností během každého dnu vaší dovolené

Madeira

Pokud je pro vás dovolená u moře synonymem relaxace a hlavní prioritou jsou klid a pohoda, a navíc ještě chcete ušetřit značnou část při její koupi, zvažte možnost letecky cestovat s německou cestovní kanceláří na Madeiru v Portugalsku na last minute zájezd.

Portugalsko last minute - informace

Portugalsko je zemí známých objevitelů a mořeplavců, zemí s místy protkanými bohatou historií. Leží v západní části Iberijského poloostrova a žije zde přibližně 10 miliónů obyvatel. Portugalský sever je spíš studenější a vlhký. Mezi nejznámější města této části patří Braga, Porto a Guimarães, jinak zvaný také jako Portugalský Karlštejn. Ve středním Portugalsku najdeme známé lyžařské středisko Serra de Estrela a na jihu pak turisty velmi oblíbenou oblast Algarve. Západní a jižní část Portugalska je ohraničena Atlantským oceánem, na východě a na severu hraničí se Španělskem.

Last minute dovolená Portugalsko - fotografie

K Portugalsku náleží také Azorské ostrovy a Madeira. Devět azorských ostrovů je hodně vyhledáváno kvůli rybaření na širém moři, ale také pro probádávání místních jeskyní a horolezectví. Kromě sportů jsou zajímavé procházky historickými vesnicemi kde za zhlédnutí určitě stojí nespočet hraničních pevností, obranných zařízení a hradů. Kdežto ostrovy kolem Madeiry jsou vhodnější pro klidnější dovolenou spojenou se sluněním a koupáním. Jako například ostrov Porto Santo, který je hodně klidný a jeho jemný písek, na devět kilometrů dlouhé pláži, má léčivé účinky.

Kdo chce objevovat fascinující krajinu Portugalska jako individuální cestovatel, tomu jsou k dispozici početné kempy, veřejné i soukromé. Samozřejmě se zde nachází také nespočet hotelů, apartmánů a prázdninových domů. Především jižní pobřeží s Algarve nabízí vše pro komfortní a zdařilou letní dovolenou. Portugalské vnitrozemí zve spíše k poklidným pobytům v původním prostředí. Portugalsko je známé také díky kulinářským zážitkům: ryby a dary moře se podávají ve všech variantách a vynikající kvality jsou vína, v čele s portským vínem.

Další sekce katalogu Portugalsko

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené v Portugalsku je publikována v sekci dovolená Portugalsko.