-

Last minute Rhodos s německou CK

Faliraki

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Faliraki jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Rhodos na Řeckých ostrovech nebo na Kypru turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Kalathos

Plánujete-li dovolenou u moře na Rhodu na Řeckých ostrovech nebo na Kypru a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Kalathos. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Kalithea

Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře na Řeckých ostrovech nebo na Kypru trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Kalithea na Rhodu

Kiotari

Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Kiotari, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a na Rhodos na Řeckých ostrovech nebo na Kypru cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Lardos

Dovolená na Řeckých ostrovech nebo na Kypru u moře bezesporu splňuje nároky a požadavky všech turistů, co se chtějí v během sezóny zájezdů opalovat pod horkými paprsky slunce a koupat se v prohřáté mořské vodě. Možnost letecky odcestovat do středika Lardos na Rhodu s německou cestovní kanceláří se slevou navíc činí tuto destinaci ještě atraktivnější.

Lindos

Létání z blízkých zahraničních letišť do známých prázdninových destinací s německými cestovkami je pro české turisty rok od roku dostupnější a protože jde současně o jeden z nejbezpečnějších způsobů dopravy, i last minute dovolená v letovisku Lindos, pořízená se slevou na poslední chvíli, se těší mezi turisty značné popularitě. O pobyty na Rhodu na Řeckých ostrovech nebo na Kypru je tradičně každým rokem velký zájem.

Trianta Bay

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Trianta Bay jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Rhodos na Řeckých ostrovech nebo na Kypru turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Rhodos last minute - informace

Necelých 20 kilometrů od tureckého pobřeží leží řecký ostrov Rhodos. Je to především slunný a s nádhernou přírodou překypující ostrov, největší z Dodekanského souostroví. Last minute dovolená na Rhodosu zaručuje ty nejlepší pláže ke koupání a k opalování. Pro cestovní ruch je významnější severní a východní část Rhodosu. Nachází se zde více hotelových komplexů, restaurací a barů než třeba na západě ostrova. Západ preferují převážně ti návštěvníci co si přišli užít vodních sportů. Tady naráží více západní vítr do vody a způsobuje tak velmi krásné a silné vlny, které jsou perfektní pro surfaře.

Last minute Rhodos - fotografie

Mezi oblíbená letoviska na ostrově patří například Faliraki. Dříve to byla malá rybářská vesnička, ale díky turismu se začala přizpůsobovat a dneska je to nejoblíbenější místo kde tráví návštěvníci dovolenou. Ve Faliraki však nehledejte žádné taverny. Stravování je zajištěno v restauracích anebo fast foodech.

Pouhých 25 kilometrů leží od hlavního města Kolymbia. Je to vcelku mladé letovisko, ale také patří do skupiny oblíbených. Kolymbia je výjimečná svojí eukalyptovou alejí, která vede od hlavní silnice až k moři a také sem spousta turistů míří prohlédnout si kostel Tsambika, ze kterého je překrásný výhled na okolí. Last minute Rhodos - fotografie

Letovisko Kalithea leží při pobřeží u hlavní silnice. Nedávno se dokončila oprava místních termálních lázní a zdejší zátoku využívají hlavně potápěči a turisté při šnorchlování. Pláže u Kalithey jsou převážně písčité jen u vstupu do moře je třeba dávat pozor a mít raději boty do vody, protože zde bývají ostré kameny.

Antická místa, kláštery a jedinečně půvabné staré město se postarají o to, aby se last minute dovolená na pláži přeměnila zároveň také v kulturní zážitek. Právě na tomto ostrově kdysi stával jeden ze Sedmi divů světa a stará část hlavního města je dokonce zapsána na Seznamu UNESCO. Památek je na Rhodosu dostatek jen je nutno dodržovat otevírací dobu. Většinou se otevírá mezi 8 – 9 hodinou ráno a prohlídky končí kolem 19 hodiny. Někde zaplatíte vstup a jinam se dostanete zadarmo. Budete mít, ale překrásné vzpomínky na stará místa z dávné doby.

Last minute Rhodos - fotografie

Řecké ostrovy jsou vyhlášené tím, že zde žijí nejpřátelštější lidé. Pověst nelže, neboť tady zažijete skutečně neobyčejné pohostinství, které člověk v mnoha jiných zemích marně hledá. Rhodos je řecký ostrov, který je u turistů velmi oblíben. Díky tomu se zde nachází také množství turistických center, kde člověk stěží zaslechne řecké slovo.

Kdo chce zažít jedinečnou a zvláštní atmosféru ostrova, ten by se měl snažit, aby většinu času trávil na jihu nebo v jeho vnitrozemí. Tady není krásná jenom příroda, ale také malé vesničky s typickými domy. Pokud jste zde poprvé, okamžitě vás uchvátí a budete se sem rádi vracet.

Last minute Rhodos - fotografie

Kdo hledá pláže, ten je správně na východním pobřeží, především pokud máte děti. Některé pláže jsou pokryty jemným pískem a klesají velmi mírně do moře. Tady si můžete opravdu užívat last m inute dovolenou u slunění a koupání v moři. Kdo se zajímá o pamětihodnosti, ten by se měl nejlépe vydat směrem na hlavní město nebo do malých vesnic. Užijte si řecké ostrovy v kteroukoliv roční dobu a jejich docela zvláštní charakter, šarm a pohostinnost a vstřícnost zdejších obyvatel. Dovolená na ostrově Rhodos ve vás zanechá samé příjemné vzpomínky.

Kam jinam na Řeckých ostrovech nebo na Kypru na last minute dovolenou?

Rhodos není jediným místem, kde se dá na Řeckých ostrovech nebo na Kypru s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat na Řecké ostrovy nebo na Kypr a ušetřit na dovolené i na následující místa: Kos, Kréta, Kypr jih (řecká část).

Další sekce katalogu Rhodos

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů na Rhodos je publikována v sekci dovolená Rhodos.