-

Last minute Zakynthos s německou CK

Alikanas (Alykes)

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Alikanas (Alykes) jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Zakynthos na Řeckých ostrovech nebo na Kypru turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Argassi

Plánujete-li dovolenou u moře na Zakynthu na Řeckých ostrovech nebo na Kypru a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Argassi. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Kalamaki

Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře na Řeckých ostrovech nebo na Kypru trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Kalamaki na Zakynthu

Laganas

Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Laganas, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a na Zakynthos na Řeckých ostrovech nebo na Kypru cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Planos

Dovolená na Řeckých ostrovech nebo na Kypru u moře bezesporu splňuje nároky a požadavky všech turistů, co se chtějí v během sezóny zájezdů opalovat pod horkými paprsky slunce a koupat se v prohřáté mořské vodě. Možnost letecky odcestovat do středika Planos na Zakynthu s německou cestovní kanceláří se slevou navíc činí tuto destinaci ještě atraktivnější.

Tragaki

Létání z blízkých zahraničních letišť do známých prázdninových destinací s německými cestovkami je pro české turisty rok od roku dostupnější a protože jde současně o jeden z nejbezpečnějších způsobů dopravy, i last minute dovolená v letovisku Tragaki, pořízená se slevou na poslední chvíli, se těší mezi turisty značné popularitě. O pobyty na Zakynthu na Řeckých ostrovech nebo na Kypru je tradičně každým rokem velký zájem.

Vassilikos

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Vassilikos jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Zakynthos na Řeckých ostrovech nebo na Kypru turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Zakynthos last minute - informace

Ostrov Zakynthos je s rozlohou cca 410 km² třetím největším a nejjižnějším z Jónských ostrovů, a zároveň desátým největším ostrovem Řecka. Hlavním městem (tzv. chora) je stejnojmenné město Zakynthos. Ve své historii byl Zakynthos více než sedm století pod nadvládou Benátčanů. Turisticky dnes patří mezi nejvýznamnější destinací hned po Korfu, co se týče Jónských ostrovů. Zvláštní význam Zakynthosu spočívá v tom, že sem každoročně připlouvají hnízdit mořské želvy caretta – caretta.. V roce 1999 byl také na ochranu proti rostoucímu cestovnímu ruchu vyhlášen řeckým státem za mořský národní park. Last minute dovolená na Zakynthos je pravidelně v nabídce cestovních kanceláří již spoustu let.

Last minute Zakynthos - fotografie

Tento nejjižnější ostrov Jónského moře je spoustou turistů nazýván jako ráj pro milovníky koupání. Na Zakynthosu nalezneme nekonečné písečné a oblázkové pláže prohřívané teplými slunečními paprsky, stejně jako odloučené zátoky chráněné vysokými útesy a tyrkysově čisté moře. Při plavbě máte možnost spatřit obrovské želvy Caretta – Caretta, které se nechají vámi chvíli doprovázet při jejich cestě mořem, aby se po chvíli ztratili z vašeho dohledu do mořských hlubin. Takovéto zážitky vás čekají pokud se vydáte na last minute zájezd na Zakynthos

.

Mezi nejoblíbenější pláže Zakynthosu patří pláž Navagio s vrakem pašerácké lodi, která je přístupná jen z moře. Jedná se o turistickou atrakci a jednu z nejfotografovanějších pláží na ostrově. Vrak pochází z 80. let kdy zde ztroskotal. Proto zavítáte li na Zakynthos tato podívaná by vám neměla uniknout. Dalším zajímavým místem na ostrově je Marathonissi. Jedná se o malý ostrůvek v Želví zátoce, který již v dnešní dobu není obydlen ani zde nenajdete žádné budovy. Ostrov je součástí mořského parku a proto zde nesmí kotvit žádné lodě.

Last minute Zakynthos - fotografie

Laganas je městečko v jihovýchodní části ostrova Zakynthos. Leží blízko letiště což je jeho obrovskou výhodou. Díky hnízdišti mořských želv je velká část okolo města prohlášena národním parkem kvůli jejich ochraně. Toto letovisko vyhledávají především mladí lidé, kteří si chtějí užít také zábavu a noční život. Některé obchody a restaurace v Laganasu jsou otevřeny již od časného rána a zavírají až v pozdních večerních hodinách. Rozesety jsou po celém městě takže se nemusíte obávat, že byste nějaký neminuli.

Pro milovníky dobrodružství doporučujeme zakoupit si výlet k jeskyni Keri. Vytvořily se u mysu Marathia a dostanete se k nim pouze na člunu. V okolí je více jeskyň, ale jen do některých se dá zajet lodí nebo člunem. Ostatní se musí proplavat, ale i přesto je to silný zážitek při pobytu na Zakynthosu.

Last minute Zakynthos - fotografie

Turisté milující dobrodružství si na cestu po Zakynthosu nejčastěji zapůjčí motorku či auto, protože pak v klidu mohou navštívit i místa jinak nedostupná. Večer strávený při sklence dobře vychlazeného ouza, si návštěvníci s místními domorodci rychle porozumí a naleznou společnou řeč. Dokonce vás, pokud budete mít zájem, naučí i jejich národní tanec Syrtaki.

Dovolená na Zakynthosu je spousta nevšedních a nezapomenutelných zážitků a kdo zde již jednou byl bude se chtít na Zakynthos opět vrátit. Pokud ještě stále váháte zda máte volit dovolenou na Zakynthosu možná vám pomohou výhodné nabídky last minute zájezdů, které bývají vždy cenově velmi zajímavé.

Kam jinam na Řeckých ostrovech nebo na Kypru na last minute dovolenou?

Zakynthos není jediným místem, kde se dá na Řeckých ostrovech nebo na Kypru s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat na Řecké ostrovy nebo na Kypr a ušetřit na dovolené i na následující místa: Korfu, Kos, Kréta, Kypr jih (řecká část), Mykonos, Rhodos, Samos, Santorini.

Další sekce katalogu Zakynthos

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů na Zakynthos je publikována v sekci dovolená Zakynthos.