-

Last minute Costa de la Luz s německou CK

Conil De La Frontera

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Conil De La Frontera jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Costu de la Luz ve Španělsku turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Costa Ballena

Ilustrační foto
Plánujete-li dovolenou u moře na Costě de la Luz ve Španělsku a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Costa Ballena. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Isla Canela

Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře ve Španělsku trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Isla Canela na Costě de la Luz

Jerez De La Frontera

Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Jerez De La Frontera, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a na Costu de la Luz ve Španělsku cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Costa de la Luz last minute - informace

Costa de la Luz, v překladu Pobřeží světla, je označení pro jižní část španělského pobřeží Atlantského oceánu. U Tarify přechází tento pás pobřeží do Gibraltarské úžiny, a na svém jižním konci se přiblíží až na 14 kilometrů k africké pevnině. Costa de la Luz dále pokračuje směrem na Ayamonte až k hranicím s Portugalskem. Ústí řeky Guadalquivir, kde se nachází rovněž národní park Coto de Doñana, rozděluje pobřeží na dvě části.

Last minute Costa de la Luz - fotografie

Severozápadní část náleží provincii Huelva, jihovýchodní pak k provincii Cádiz. Její celková rozloha je úctyhodných 270 km a všechny pláže jsou zde písečné . Turisté přijíždějí za nerušeným klidem, který tato oblast slibuje. Velkým vodítkem k návštěvě Costa de la Luz můžou být i příjemné ceny last minute zájezdů nejen mimo sezónu.

I když Costa de la Luz není turisticky tak vyhledávaná jako ostatní pobřeží Španělska, kdo jí navštíví bude mile překvapen kolik krás v sobě skrývá. Tak například o Cádizu se říká, že lidé jsou zde velmi srdeční a přátelští. Máte zde možnost vidět kontrast budov moderních čtvrtí a chudých s oprýskanými domy a špinavými ulicemi. Z těch starších můžeme jmenovat Santa María, La Viña nebo El Pópulo. Zajímáte-li se o památky a historii, neváhejte navštívit Muzeum cádizských kortes, které během války za nezávislost vykonávaly funkci exilové vlády.

Last minute Costa de la Luz - fotografie

Mezi dalšími zajímavými místy tohoto pobřeží můžeme jmenovat městečka Chipiona s vysokým obsahem jódu na plážích, Rota s úchvatnou přírodní památkou Los Corrales, El Puerto de Santa Maria s replikou Kolumbovy karavely, Jerez de la Frontera se střediskem pro chov koní podobné jako ve Vídni a vynikající vinné sklepy kde ochutnávka vína určitě stojí za to. Díky slunečnému počasí a svěžímu vánku, který zde vane, je tato oblast rájem i pro surfaře.

Kam jinam ve Španělsku na last minute dovolenou?

Costa de la Luz není jediným místem, kde se dá ve Španělsku s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat do Španělska a ušetřit na dovolené i na následující místa: Costa del Sol.

Další sekce katalogu Costa de la Luz

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů na Costu de la Luz je publikována v sekci dovolená Costa de la Luz.