-

Last minute Costa de la Luz s německou CK

Conil De La Frontera

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Conil De La Frontera jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Costu de la Luz ve Španělsku turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Costa Ballena

Ilustrační foto
Plánujete-li dovolenou u moře na Costě de la Luz ve Španělsku a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Costa Ballena. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Costa de la Luz last minute - informace

Costa de la Luz, v překladu Pobřeží světla, je označení pro jižní část španělského pobřeží Atlantského oceánu. U Tarify přechází tento pás pobřeží do Gibraltarské úžiny, a na svém jižním konci se přiblíží až na 14 kilometrů k africké pevnině. Costa de la Luz dále pokračuje směrem na Ayamonte až k hranicím s Portugalskem. Ústí řeky Guadalquivir, kde se nachází rovněž národní park Coto de Doñana, rozděluje pobřeží na dvě části.

Last minute Costa de la Luz - fotografie

Severozápadní část náleží provincii Huelva, jihovýchodní pak k provincii Cádiz. Její celková rozloha je úctyhodných 270 km a všechny pláže jsou zde písečné . Turisté přijíždějí za nerušeným klidem, který tato oblast slibuje. Velkým vodítkem k návštěvě Costa de la Luz můžou být i příjemné ceny last minute zájezdů nejen mimo sezónu.

I když Costa de la Luz není turisticky tak vyhledávaná jako ostatní pobřeží Španělska, kdo jí navštíví bude mile překvapen kolik krás v sobě skrývá. Tak například o Cádizu se říká, že lidé jsou zde velmi srdeční a přátelští. Máte zde možnost vidět kontrast budov moderních čtvrtí a chudých s oprýskanými domy a špinavými ulicemi. Z těch starších můžeme jmenovat Santa María, La Viña nebo El Pópulo. Zajímáte-li se o památky a historii, neváhejte navštívit Muzeum cádizských kortes, které během války za nezávislost vykonávaly funkci exilové vlády.

Last minute Costa de la Luz - fotografie

Mezi dalšími zajímavými místy tohoto pobřeží můžeme jmenovat městečka Chipiona s vysokým obsahem jódu na plážích, Rota s úchvatnou přírodní památkou Los Corrales, El Puerto de Santa Maria s replikou Kolumbovy karavely, Jerez de la Frontera se střediskem pro chov koní podobné jako ve Vídni a vynikající vinné sklepy kde ochutnávka vína určitě stojí za to. Díky slunečnému počasí a svěžímu vánku, který zde vane, je tato oblast rájem i pro surfaře.

Kam jinam ve Španělsku na last minute dovolenou?

Costa de la Luz není jediným místem, kde se dá ve Španělsku s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat do Španělska a ušetřit na dovolené i na následující místa: Costa del Sol.

Další sekce katalogu Costa de la Luz

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů na Costu de la Luz je publikována v sekci dovolená Costa de la Luz.