-

Last minute Costa del Sol s německou CK

Costa del Sol last minute - informace

Costa del Sol je oblast v jižním Španělsku. V délce 300 km se rozkládá podél pobřeží Středozemního moře a zahrnuje andaluské provincie Malaga, Granada a Cadiz. Subtropické klima, nádherné písčité pláže, velkolepé historické stavby a nádherné vnitrozemí dělají z Costa del Sol jedno z nejoblíbenějších španělských prázdninových letovisek při výběru last minute zájezdů

Last minute Costa del Sol - fotografie

Za necelé 3 hodiny se letadlem dostanete do provincie Malaga. Toto město rozinek a vína, bylo založeno už v 8. století př.n.l. Féničany. Působivými zastávkami na pobřeží Costa del Sol jsou budovy paláců z 11. století a římské divadlo, stejně jako rodný dům umělce Pabla Picassa. Vyhlášená ulice Calle Larios láká k nákupům a večer se zase mnoho turistů setkává na náměstí Plaza de la Merced. Z Malagy vede 9 km dlouhá pláž až do letoviska Torremolinos, bývalé rybářská vesnice, které je dnes hlavním turistickým místem na pobřeží Costa del Sol.

Město Granada, ležící na úpatí pohoří Sierra Nevada, je známé pro své historické stavby. Nejpůsobivější pamětihodností je mocná pevnost Alhambra s několika paláci a parky. Na náhorní plošině leží Rond, „bílá vesnice“. Z mostu Puente Nuevo se vám naskytne fantastický výhled na soutěsku Tajo. Marbella je nejmódnějším letoviskem na Costa del Sol. Nabízí spoustu noblesních butiků, exkluzivní golfové kluby, vybrané restaurace a v přístavu kotví jachty arabských šejků. Příjemné je staré město u náměstí Plaza de los Naranjos, kde můžete příjemně posedět ve stínu pomerančovníků.

Další sekce katalogu Costa del Sol

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů na Costu del Sol je publikována v sekci dovolená Costa del Sol.