-

Last minute Costa del Sol s německou CK

Estepona

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Estepona jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Costu del Sol ve Španělsku turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Marbella

Plánujete-li dovolenou u moře na Costě del Sol ve Španělsku a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Marbella. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Novo Sancti Petri

Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře ve Španělsku trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Novo Sancti Petri na Costě del Sol

Costa del Sol last minute - informace

Costa del Sol je oblast v jižním Španělsku. V délce 300 km se rozkládá podél pobřeží Středozemního moře a zahrnuje andaluské provincie Malaga, Granada a Cadiz. Subtropické klima, nádherné písčité pláže, velkolepé historické stavby a nádherné vnitrozemí dělají z Costa del Sol jedno z nejoblíbenějších španělských prázdninových letovisek při výběru last minute zájezdů

Last minute Costa del Sol - fotografie

Za necelé 3 hodiny se letadlem dostanete do provincie Malaga. Toto město rozinek a vína, bylo založeno už v 8. století př.n.l. Féničany. Působivými zastávkami na pobřeží Costa del Sol jsou budovy paláců z 11. století a římské divadlo, stejně jako rodný dům umělce Pabla Picassa. Vyhlášená ulice Calle Larios láká k nákupům a večer se zase mnoho turistů setkává na náměstí Plaza de la Merced. Z Malagy vede 9 km dlouhá pláž až do letoviska Torremolinos, bývalé rybářská vesnice, které je dnes hlavním turistickým místem na pobřeží Costa del Sol.

Město Granada, ležící na úpatí pohoří Sierra Nevada, je známé pro své historické stavby. Nejpůsobivější pamětihodností je mocná pevnost Alhambra s několika paláci a parky. Na náhorní plošině leží Rond, „bílá vesnice“. Z mostu Puente Nuevo se vám naskytne fantastický výhled na soutěsku Tajo. Marbella je nejmódnějším letoviskem na Costa del Sol. Nabízí spoustu noblesních butiků, exkluzivní golfové kluby, vybrané restaurace a v přístavu kotví jachty arabských šejků. Příjemné je staré město u náměstí Plaza de los Naranjos, kde můžete příjemně posedět ve stínu pomerančovníků.

Kam jinam ve Španělsku na last minute dovolenou?

Costa del Sol není jediným místem, kde se dá ve Španělsku s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat do Španělska a ušetřit na dovolené i na následující místa: Costa de la Luz.

Další sekce katalogu Costa del Sol

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů na Costu del Sol je publikována v sekci dovolená Costa del Sol.