-

Last minute Yucatan, Cancun s německou CK

Akumal

Ilustrační foto
Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Akumal jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se do Yucatanu, nebo do Cancunu ve Střední Americe turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Cancun

Ilustrační foto
Plánujete-li dovolenou u moře v Yucatanu, nebo v Cancunu ve Střední Americe a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Cancun. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Playa Del Carmen

Ilustrační foto
Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře ve Střední Americe trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Playa Del Carmen v Yucatanu, nebo v Cancunu

Puerto Aventuras

Ilustrační foto
Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Puerto Aventuras, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a do Yucatanu, nebo do Cancunu ve Střední Americe cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Puerto Morelos

Ilustrační foto
Dovolená ve Střední Americe u moře bezesporu splňuje nároky a požadavky všech turistů, co se chtějí v během sezóny zájezdů opalovat pod horkými paprsky slunce a koupat se v prohřáté mořské vodě. Možnost letecky odcestovat do středika Puerto Morelos v Yucatanu, nebo v Cancunu s německou cestovní kanceláří se slevou navíc činí tuto destinaci ještě atraktivnější.

Yucatan a Cancun

Ilustrační foto
Létání z blízkých zahraničních letišť do známých prázdninových destinací s německými cestovkami je pro české turisty rok od roku dostupnější a protože jde současně o jeden z nejbezpečnějších způsobů dopravy, i last minute dovolená v letovisku Yucatan a Cancun, pořízená se slevou na poslední chvíli, se těší mezi turisty značné popularitě. O pobyty v Yucatanu, nebo v Cancunu ve Střední Americe je tradičně každým rokem velký zájem.

Yucatan, Cancun last minute - informace

Poloostrov Yucatán se nachází ve Střední Americe, v tropickém pásmu. Jeho pobřeží se rozprostírá na březích Mexického zálivu a Karibiku. Sever Yucatánu patří k Mexiku, jih ke Guatemale a Belize. Poloostrov byl kdysi důležitým centrem mayské kultury, což dokládají chrámy a prastará města. K nejlépe dochovaným mayským městům patří Tulum, Chichen Itzla a Palenque. V oblasti navíc najdete zajímavé historické stavby z dob španělské nadvlády. Yucatán na území Mexika je turisticky velmi dobře vybaven.

Cancún je nejoblíbenější letovisko a srdce riviéry Maya ve východní části Yucatánu. Bývalá rybářská vesnička na ostrově, který od pevniny dělila laguna Nichupte (100m²) se změnila v turistický ráj a pomocí hráze byla propojena s pevninou. Ve městě vznikaly exkluzivní hotely a rezidence, jachtařský přístav, široké aleje, nákupní třídy s restauracemi, bary a kluby. Cancún vypadá jako živý zábavní park, ten nejlepší turistický ráj s písečnými plážemi, sportovními a wellness zařízeními a rušným nočním životem. Bude se líbit lidem, kteří přijedou s cestovní kanceláří, i těm, kteří zemi poznávají na vlastní pěst.

T

uristické cíle jsou dopravně dobře dostupné. Surfařům, sportovním rybářům a potápěčům se bude líbit křišťálově čistá voda kolem Cancúnu. Podél pobřeží se táhne druhý největší korálový útes na světě. Na mnoha místech v moři se ovšem vyskytují nebezpečné spodní proudy, které mohou způsobit problémy i zkušeným plavcům. Z tohoto důvodu bývají pláže dobře označeny.

Další sekce katalogu Yucatan, Cancun

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů do Yucatanu, nebo do Cancunu je publikována v sekci dovolená Yucatan, Cancun.