-

Last minute Tunisko a Maroko s německou CK

Agadir

Pokud plánujete last minute dovolenou v Agadiru v Tunisku nebo v Maroku s německou cestovní kanceláří, za zajímavé ceny si tu budete si moci užívat dostatku slunečního svitu, prohřátého moře, koupání, opalování, procházek podél pláže a dalších příjemných činností během každého dnu vaší dovolené

Hammamet

Ilustrační foto
Pokud je pro vás dovolená u moře synonymem relaxace a hlavní prioritou jsou klid a pohoda, a navíc ještě chcete ušetřit značnou část při její koupi, zvažte možnost letecky cestovat s německou cestovní kanceláří do Hammametu v Tunisku nebo v Maroku na last minute zájezd.

Monastir

Ilustrační foto
Pokud vám nevadí trochu rizika a jste ochotni s nákupem dovolené u moře od německé cestovky počkat skutečně na poslední chvíli, mohla by pro vás být zajímavou alternativou minute dovolená v Monastiru v Tunisku nebo v Maroku, neboť slevy jen několik dní před odletem z blízkého letiště v zahraničí bývají velmi atraktivní.

Tunisko a Maroko last minute - informace

Turisté si Tunisko oblíbili díky jeho pobřeží s nádhernými plážemi, moderním hotelům, spousty pamětihodnostem a nízkým cenám obzvlášť u last minut nabídek. Kultura a architektura jsou také důvodem, pro v Tunisku tráví dovolenou tolik Evropanů. Středozemní moře se tam ukazuje ve své nejkrásnější podobě, proto ho mají v oblibě turisté i Tunisané.

Last minute dovolená Tunisko a Maroko - fotografie

Největší tuniské letovisko se jmenuje Hammammet. Dříve byl považován za ráj pro bohaté rekreanty, ale dnes v něm potkáte i úplně normální návštěvníky. Tuniské pláže přímo vyzývají k opalování. Ostrov Djerba, který leží na východě země, je zase považován za dovolenkový ráj.

V Tunisku se můžete věnovat i jiným aktivitám než koupání: vypravit se na Saharu, prozkoumat nádherná města a navštívit malé vesničky. Překrásné mešity vás určitě uchvátí, ale do svého itineráře byste měli zařadit i jiné zajímavosti. Půvabná města a starobylé památky to je také jeden z důvpdů proč se cestovní ruch zde od 80. let stále zlepšuje. Historické pamětihodnosti, této bývalé francouzské kolonie, jsou světoznámé. Díky své rozmanitosti se země může pochlubit tím, že každému návštěvníkovi nabízí přesně to, po čem jeho srdce touží a každý bude určitě volbou Tuniska jako last minute nabídky velice spokojen.

Na severu na vás čeká úrodná země s nádhernou zelenou krajinou, ale pokud se vydáte na jih, bude vegetace postupně ubývat a teploty se budou šplhat čím dál výš. Nejvíce se lidem asi líbí centrální pobřežní oblast, kde na vás čekají malebné kopečky lemované olivovými háji a mandlovníky. Pahorky přecházejí v bílou písečnou pláž, kde si vaše duše odpočine. Tuto oblast proslavili zlatníci. Výrobky jejich kreativní práce můžete obdivovat nejen v malých muzeích, protože na mnoha místech žije řemeslo ještě dodnes. Pokud se chcete vydat do poušě, je dobré se na cestu pečlivě připravit. Kromě dostatečných zásob vody, potravin a vhodného oblečení si musíte sehnat také zkušeného průvodce.

Další sekce katalogu Tunisko a Maroko

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené v Tunisku nebo v Maroku je publikována v sekci dovolená Tunisko a Maroko.