-

Last minute Agadir s německou CK

Agadir

Ilustrační foto
Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Agadir jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se do Agadiru v Tunisku nebo v Maroku turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Agadir last minute - informace

Turistické letovisko Agadir vyvolává pocity jako z pohádek Tisíce a jedné noci. Přitom je vzdálené jen „co by kamenem dohodil“ od Evropy. Agadir nabízí nádherné a skvěle udržované písečné pláže a veškeré vybavení, které činí z dovolené příjemný zážitek. Čekají na vás přátelští místní lidé, kteří vás opravdu vřele přivítají. Je zde široká nabídka sportovních možnosti, ale i relaxace. Chvíle dovolené vám zpříjemní mnoho klubů a restaurací s místními specialitami. Dopuručujeme také vypůjčit si automobil a poznávat krásy okolí Agadiru. Při jízdě narazíte na města Taroudant a Tiznit, která jsou obehnaná zdí, neměli byste minout malebnou oázu Immouzzer a žulovou krajinu údolí Ammeln. Pokud vám to nestačí, pokračujte dále do Maroka, kde již začíná Orient.

Kam jinam v Tunisku nebo v Maroku na last minute dovolenou?

Agadir není jediným místem, kde se dá v Tunisku nebo v Maroku s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat do Tuniska nebo do Maroka a ušetřit na dovolené i na následující místa: Hammamet, Monastir.

Další sekce katalogu Agadir

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů do Agadiru je publikována v sekci dovolená Agadir.