-

Last minute ostrov Djerba s německou CK

Midoun

Ilustrační foto
Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Midoun jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na ostrov Djerba v Tunisku nebo v Maroku turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Ostrov Djerba

Ilustrační foto
Plánujete-li dovolenou u moře na ostrově Djerba v Tunisku nebo v Maroku a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska ostrov Djerba. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Sidi Mahres

Ilustrační foto
Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře v Tunisku nebo v Maroku trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Sidi Mahres na ostrově Djerba

Ostrov Djerba last minute - informace

Kdo by chtěl na dovolené načerpat energii ze sluníčka a navíc má zájem také o zemi a lidi, pak pro něj bude poloostrov Djerba přesně to pravé. Na zajímavých okružních výletech po ostrově poznáte nejrůznější mešity a hradní zříceniny, a také krásné vesnice, kde se vyrábí ruční keramika. Kromě toho byste měli navštívit jeskynní vesnici v Matmatě, kde se natáčely pouštní epizody slavného filmu Hvězdné války (Star Wars). Odtud se doporučuje výlet do pouště Sahara na velbloudech a věříme, že fantastické dobrodružství a neuvěřitelně jemný pouštní písek ve vás určitě zanechá trvalý zážitek.

Kam jinam v Tunisku nebo v Maroku na last minute dovolenou?

Ostrov Djerba není jediným místem, kde se dá v Tunisku nebo v Maroku s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat do Tuniska nebo do Maroka a ušetřit na dovolené i na následující místa: Agadir, Hammamet, Monastir, oáza Zarzis.

Další sekce katalogu ostrov Djerba

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů na ostrov Djerba je publikována v sekci dovolená ostrov Djerba.