-

Last minute Turecká riviéra s německou CK

Alanya

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Alanya jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Tureckou riviéru v Turecku turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Beldibi

Plánujete-li dovolenou u moře na Turecké riviéře v Turecku a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Beldibi. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Belek

Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře v Turecku trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Belek na Turecké riviéře

Bogazkent

Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Bogazkent, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a na Tureckou riviéru v Turecku cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Camyuva

Dovolená v Turecku u moře bezesporu splňuje nároky a požadavky všech turistů, co se chtějí v během sezóny zájezdů opalovat pod horkými paprsky slunce a koupat se v prohřáté mořské vodě. Možnost letecky odcestovat do středika Camyuva na Turecké riviéře s německou cestovní kanceláří se slevou navíc činí tuto destinaci ještě atraktivnější.

Colakli

Létání z blízkých zahraničních letišť do známých prázdninových destinací s německými cestovkami je pro české turisty rok od roku dostupnější a protože jde současně o jeden z nejbezpečnějších způsobů dopravy, i last minute dovolená v letovisku Colakli, pořízená se slevou na poslední chvíli, se těší mezi turisty značné popularitě. O pobyty na Turecké riviéře v Turecku je tradičně každým rokem velký zájem.

Gündogdu

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Gündogdu jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Tureckou riviéru v Turecku turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Incekum

Plánujete-li dovolenou u moře na Turecké riviéře v Turecku a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Incekum. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Kemer

Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře v Turecku trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Kemer na Turecké riviéře

Kiris

Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Kiris, pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a na Tureckou riviéru v Turecku cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Kizilagac

Dovolená v Turecku u moře bezesporu splňuje nároky a požadavky všech turistů, co se chtějí v během sezóny zájezdů opalovat pod horkými paprsky slunce a koupat se v prohřáté mořské vodě. Možnost letecky odcestovat do středika Kizilagac na Turecké riviéře s německou cestovní kanceláří se slevou navíc činí tuto destinaci ještě atraktivnější.

Konakli

Létání z blízkých zahraničních letišť do známých prázdninových destinací s německými cestovkami je pro české turisty rok od roku dostupnější a protože jde současně o jeden z nejbezpečnějších způsobů dopravy, i last minute dovolená v letovisku Konakli, pořízená se slevou na poslední chvíli, se těší mezi turisty značné popularitě. O pobyty na Turecké riviéře v Turecku je tradičně každým rokem velký zájem.

Kumköy

Prožijte s německou cestovkou u moře v resortu Kumköy jedinečnou last minute dovolenou a sami poznejte, proč se na Tureckou riviéru v Turecku turisté každoročně kvůli zdejším plážím, moři a v neposlední řadě i podnebí vracejí, a to nejen na populářní zájezdy se slevami na poslední chvíli.

Kundu

Plánujete-li dovolenou u moře na Turecké riviéře v Turecku a rádi byste při jejím nákupu také něco ušetřili, pak se určitě vydejte s německou cestovkou do prázdninového střediska Kundu. V průběhu hlavní turistické sezóny se tu dají pořídit pobyty s leteckou dopravou za skvělé last minute ceny.

Lara

Pokud se nebojíte při nákupu dovolené u moře v Turecku trochu zariskovat a nevadí vám odletět z blízkého letiště v zahraničí s německou cestovní kanceláří do vybrané destinace jen několik dnů po jejím nákupu s tím, že cena za dovolenou bude výhodná, pak určitě stojí za zvážení last minute nabídka do letoviska Lara na Turecké riviéře

Manavgat

Last minute dovolená od německých cestovek v letovisku Manavgat , pořízená se slevou na poslední chvíli a prožitá v některém ze zdejších hotelů, bývá hlavně v průběhu turistické sezóny klienty často žádána a na Tureckou riviéru v Turecku cestují k moři turisté ze všech koutů Evropy.

Side

Dovolená v Turecku u moře bezesporu splňuje nároky a požadavky všech turistů, co se chtějí v během sezóny zájezdů opalovat pod horkými paprsky slunce a koupat se v prohřáté mořské vodě. Možnost letecky odcestovat do středika Side na Turecké riviéře s německou cestovní kanceláří se slevou navíc činí tuto destinaci ještě atraktivnější.

Titreyengöl

Létání z blízkých zahraničních letišť do známých prázdninových destinací s německými cestovkami je pro české turisty rok od roku dostupnější a protože jde současně o jeden z nejbezpečnějších způsobů dopravy, i last minute dovolená v letovisku Titreyengöl, pořízená se slevou na poslední chvíli, se těší mezi turisty značné popularitě. O pobyty na Turecké riviéře v Turecku je tradičně každým rokem velký zájem.

Turecká riviéra last minute - informace

Jedny z nejhezčích turistických oblastí v Turecku – Kemer a Beldibi se nacházejí nedaleko od Antalye a pohoří Taurus. Tyto letoviska obklopené krásnou přírodou jsou ideálním výchozím bodem pro výlety právě do blízké Antalye.

Last minute Turecká riviéra - fotografie

Kemer a Beldibi jsou od sebe asi 15 km daleko, přímo na pobřeží moře. Dříve byl Kemer malou rybářskou vesnicí s mnoha pomerančovníkovými, citronovníkovými a mandarinkovníkovými plantážemi. Mnoho hotelových zařízení leží mimo Kemer, ale do městečka se snadno dostanete místním dolmusem. Nenechte si ujít toto letovisko, projděte se ulicemi, zastavte se v místní kavárně na šálek čaje a navštivte malebný přístav, odkud se vám naskytne krásný pohled na slunce, jak zapadá nad mořem a pak se vydejte do nočního Kemeru.

Vysoké pohoří Taurus dosahuje až k plážím, kde najdete také křišťálově čisté moře. V Kemeru najdete mnoho způsobů jak strávit volný čas a bavit se. Stejně, jako v mnoha místech v Turecku, také v Kemeru jsou pestré obchody a bazary. Milovníci historie objevují pozůstatky antických lázní, akvaduktů, silnic a divadel v bývalém přístavním městě Phaselis. Trochu dále do vnitrozemí leží starobylé město Olympos.

Last minute Turecká riviéra - fotografie

Beldibi je turistické letovisko na jihozápadním pobřeží Turecka v provincii Antalya. Beldibi z jedné strany obklopují husté borovicové lesy a ze strany druhé nekonečné pláže s oblázky. Díky kamínkům je mořská voda v Beldibi průzračná a čistá. Pláže nabízí relaxaci pro ty, kteří hledají tradiční přímořskou dovolenou. Historickou zajímavostí Beldibi jsou staré jeskyně, v nichž jsou jeskynní malby ze 7.století př.n.l.

Chcete strávit aktivní nebo odpočinkovou dovolenou, chcete navštívit muzea nebo restaurace a noční kluby? Chcete se potápět, plavat v moři či bazénu nebo raději navštívit archeologické vykopávky? Chtěli byste si jen užít fascinující krajinu nebo raději prožít dovolenou aktivně a vydat se třeba po stopách pirátů? To vše nabízí turecká přímořská letoviska Alanya a Side. Sbalte si kufry a užijte si pohodovou atmosféru těchto dvou malebných městeček s dobrými nákupními možnostmi.

Last minute Turecká riviéra - fotografie

Čistá voda, široké pláže a skvělá nabídka vodních sportů dělají z bývalé rybářské vesnice Alanye jedno z nejoblíbenějších letovisek v Turecku. 75 km na východ od Antalye leží letovisko Side, které je díky svým krásným, dlouhým písečným plážím a mělkým mořem, vhodné pro rodiny s dětmi. Bývalé významné námořní a obchodní město na jižním pobřeží Turecka má vše, co si jen turisté mohou přát : pomerančové háje, bavlníkové plantáže a nádherně kvetoucí rostliny tvoří ohromující kontrast k rušným nákupním ulicím a starobylým místům. V létě se historické staré město mění v jeden velký bazar.

Region kolem Side a Alanye je opravdovým rájem pro milovníky vodních sportů jako surfování, plachtění, šnorchlování nebo potápění. Optimální podmínky zde najdou začátečníci i zkušení potápěči. Čisté, písečné pláže lákají k opalování a relaxaci. Nejlepší období pro zájezd do Side a Alanye je od dubna do října, ale často i v prosinci je zde ještě příjemné počasí na koupání.

Last minute Turecká riviéra - fotografie

Antalya je město, které většina turistů a návštěvníků Turecké riviéry zná bohužel jen z okénka letadla nebo autobusu a to je velká škoda. Město bylo založeno již v roce 158 př.n.l. a určitě stojí za to ho navštívit a lépe poznat jeho tajemství. Antalya si i přes moderní expanzi zachovala kouzlo osmanského starého města s dlouholetou tradicí, která je vidět v architektuře, kultuře a náboženství. Antalya je také název krajiny, která je spolu s Belekem „turistickou Mekkou“ Turecka.

Antalya a Belek jsou známy především jako turistická střediska, ale nabízí víc než jen písečné pláže, Středozemní moře a velké hotely. Nádherné pohoří Taurus, řeky a jeskyně, nekonečné borové lesy a typická jižanská pohostinnost vás zde opravdu příjemně překvapí. Mezi hlavní lákadla oblasti Antalye můžeme jmenovat pevnost Kaleici, starou více než 2000 let, odkud je nádherný výhled na městečko Kars. Dále je zde velký počet mešit, věží, historických čtvrtí, kostelů a obrovských živých bazarů. Nábřeží a přístav jsou ideální pro večerní procházky. Můžete si zde také objednat výlet lodí a z paluby obdivovat okolní krajinu, nebo plavbu můžete spojit s potápěním v moři či rybařením.

Last minute Turecká riviéra - fotografie

V pohoří Taurus si můžete vyzkoušet rafting, horolezectví nebo jen tak poznávat krajinu pěší turistikou. Pro ty odvážnější turisty se organizuje jeep safari. V oblastech Antalya a Belek převládá středomořské podnebí, kdy jsou horká a suchá léta a mírné zimy. Od listopadu do března zde však můžete zažít i velké dešťové srážky.

Kam jinam v Turecku na last minute dovolenou?

Turecká riviéra není jediným místem, kde se dá v Turecku s německou cestovní kanceláří prožít dovolená last minute. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete se slevou last minute vydat do Turecka a ušetřit na dovolené i na následující místa: Egejská riviéra.

Další sekce katalogu Turecká riviéra

Kompletní nabídka všech aktuálně nabízených zájezdů na Tureckou riviéru je publikována v sekci dovolená Turecká riviéra.